Aminolar hakkında bir kac sorum olucak ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canixtr tarafından 18 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. canixtr

canixtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha once 3 aylık bır calısmam var. Body bıraktım ve uzerınden 6 ay gectı. Yenıden baslamak ıstıyorum ve amıno asit ve protein alamak istiyorum kafamda bi kac tane almak ıstedıgım urunler var sızede bır sorım dedım. Acaba bu aminolar ve proteınler ısımı gorur mu ?

Boy: 185
    Kilo: 85

1) İlk olarak bunları almayı dusunuyordum.

1) Amino Asit: Hardline Amino 9000 650 Tablet
    2) Power Pro 3500 gr. Kova, Hardline

2) Daha sonra arastırmalarıma gore bu urunlerle karsılastım.

1) Animal Nitro 30 Paket, Universal
    2) Animal Pump 30 Paket, Universal
    3) Animal Pak 44 Paket, Universal

Şimdi ilk yazdıklarımımı alım yada 2. yazdıklarımımı. 300-350 lira bir limitim var yada sizin dusunduklerınınız nelerdir ? Bir arada bi derede kaldım :)

Yardımcı olursanız sevinirim.
    İlginize tesekkurler.
    Saygılar ..

Son düzenleme: 18 Aralık 2010
  2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Ha "bir arada bir derede" kaldıysan birşey olmaz da, iki arada bir derede kalmamaya dikkat etmek lazım :)

Şaka bir yana, bahsettiğin Animal ürünleri 1.de almak istediğin ürünlerle aynı şeyler değil. İkincilerin arasında protein tozu yok örneğin. O yüzden kombo yapman gerekebilir. Tam olarak neye ihtiyacın olduğuna sen karar vermelisin.

Animal Nitro bir aminoasit ürünüyken, Animal Pump, bir NO, pump ürünü, Animal Pak ise multi-vitamin, aminoasit ve diğer bir takım bileşimlerden oluşan bir karışım.

Bana sorarsan 3 aylık bir çalışma yapan birisi için pump ürününe henüz gerek yok derim. İlerde ağırlık arttırmak ve performans yükseltme ihtiyacı duyduğun zaman pump ürünlerine yönelebilirsin ama tabi senin bileceğin iş.

Animal Pak, Nitronun içerdiği birçok aminoasidi kapsamakla birlikte dozajları Nitroya göre daha az. Ancak yeni başlayan birisi olduğun için ve Pak multivitamin gibi özellikler içerdiği için daha mantıklı olabilir. Hardline aminoasitin amino asit dozajlarıyla, animalın dozajlarını kıyaslayıp hangisi fiyat içerik açısından uygunsa onu al derim. Animal serisinin de biraz ileri seviye olduğu söylenebilir.

3. canixtr

canixtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm .. Animal serisi bir profesyonele kacıyor. Fakat ilk yazdıgımla ikici yazdıgım arasında fiyat farkı yok denebilecek kadar az . Bana görede animal seri daha mantıklı geliyor ama 2.aydan sonramı ilk aydan mı baslasam karar veremedim.

Animal serisi kullanırsakta yemek programını ona gore ayarlamak ve uymak lazım. Biraz zor bir ürün. İşime yarar mı tam emin degilim.

4. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    İyide sana bu supplementler ağır gelicektir..2.Animal serisi dietary supplementleridir bak gel sana bi kombine yapalım şimdi..
    Optimum Nutrition whey protein %100
    Universal 3001 amino asit
    Universal creatine 300 gr
    bunlar şimdilik senin ihtiyacını karşılar hatta fazla bile olur fiyat olarakda 250 yi aşmaz :)

5. canixtr

canixtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm tesekkurler kardeşim. Guzel bir yorum olmus.:)

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    optimum whey gold standart al yanına amino 2700 - xpro amino 5000 yada op. amino 2222 al
    125 lira cebine kalsın onunlada artık glutamine- creatine yada bi no ürünü alabilirsin bana da dua edersin :)

Sayfayı Paylaş