aminoasit, protein tozu, kreatin ve bcaa nasıl kullanılmalı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bySpasticus tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bySpasticus

bySpasticus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar. 3 aydır spor salonunda disiplinli bir sekilde calısıyorum. Öncesinde evde dumbell ile çok çalıştım. Yani 3 aydır salona gidiyorum ancak yaklaşık 2 sene evde internetten ogrendigim kadariyla calistim. Spor salonuna basladigimdan beri protein tozu kullaniyorum ve bunun yaninda 1 ay once bcaa ve kreatine bugunde aminoasit almaya basladim. 3 ayda cok ciddi manada verim aldim ve yag oranini bi hayli dusurerek kas kutlesinde ciddi artis sagladim. Gidişattan cok memnunum ama acikcasi urunlerin kullanimi hakkinda biraz kafam karisti ve sizlerin bilgisine basvurmak istedim. Multipower Xplode protein tozu , multipower triple whey amino , Dymatize bcaa 5050 ve gaspari creatin kullaniyorum. Kreatinde yukleme evresinden sonra gunde 5 gram aldim ve 1 hafta once biraktim yaklasik 1 hafta sonra tekrar baslayacagim. Bu arada gun icerisinde 1 litreye yakin sut , 4-5 adet yumurta, 200 gram tavuk gogus (pilav ve yogurtla) biraz makarna ve birkac findik ile kuru kayasi tuketiyorum.ek besinleri ne sekilde kullanmam gerektigi hakkinda yardimlarinizi bekliyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:07 ----------

1.84 boy ve suan 73 kiloyum son 3 haftada 4 kilo aldim yukarida belirttigim beslenme sayesinde

2. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    bende merak ediyorum. kimse bişey yazmamış

Sayfayı Paylaş