Amino Takviyesi Gerekir mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve arien tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. arien

arien Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    183 boy 79 kg ağırlığa sahibim. 1 yıldır haftanın 3 günü spor yapıyorum. yazın 2,5 ay ara veridm. şimdi 1 ay oldu başlayalı.
    akşam üzerileri salona gidiyorum. pazartesi çarş. cuma. spordan önce yulaf süt karışımı yiyiyorum. sonrasında da çikolatalı süt.beslenmeme dikkat ediyorum.
    geçen yıl cla, l carnitine, whey ve creatin kullandım. şimdi yine takviye kullanmak istiyorum. amino asit gibi birşey eklemek istiyorum. bütçe sınırlı. karaciğeri de yormak istemiyorum. biraz araştırdım ve şu sonuçlara vardım. eksik ve/veya fazla yanları varsa söylerseniz sevinirim.

Her sabah GNC men multivitamin ve Carlson Balık yağı.
    Spordan önce 1 saat önce aç karnına: Universal carnifit
    Yulaftan sonra spordan 30 dakika önce Scivation Xtend ve Gaspari creatin
    Spordan sonra üzüm suyu.
    Spordan 30 dakika sonra On whey.

Kafamı karıştıran nokta Ayrıca amino ve Nox tarzı bir ürün gerekir mi? Scivation Xtend çok övilen bir aminoasit takviyesi. Nox etkisi olduğu söyleniyor. Preworkout diye de geçiyor. No-Xplore asıl NOX ürünü. Kraciğeri ve bütçeyi çok yormadan Scivation Xtend hem amino ve antreman öncesi enerji ve odaklanmayı sağlar mı? yoksa Weither superamino alıp No-Xplore mi alayım.
    Teşekkürler.

2. arien

arien Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güncel

3. arien

arien Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yok mu kullanan arkadaşlar. Amino ve nox mu yoksa xtend mi.

Sayfayı Paylaş