amino+omega3+creatine+whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BuRaK_eFe tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amino+omega3+creatine+whey bu 4 ünü bir arada kullanmayı düşünüyorum ne dersinizz whey hariç 3 de var ( whey siparişide verecegim marka yardımı bekliyorum ) bunlar için hocalarımdan yardım bekliyorum acaba nasıl olur bir zararı olur mu benim için kilo çok önemli çok şekilli ama sıfır hacimli kollarım var yorumlarınızı esirgemeyin forum paylaştıkca güzel sizden yardımlarınızı bekliyorum

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    whey olarak optimum veya üniversal ultra whey bence en iyileri bana göre bu ikisi

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    weider cfm whey protein kullanabilirsin(ben kullanıyorum çok memnumum) biraz pahalıdır ama. olmadı twinlap whey veya optimum whey kullan. eğer whey oranı yüksek olsun diyorsan tabi ultimate isocool veya sensetion araştır. oranlarına bak ona göre karar ver.

4. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bu 4 lü hakkında yorum yapamıyor mu ?

5. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    omega 3 hmm ben kullanmıyorum çok da gerekli bulmuyorum balık yesen sağlam şekilde 2-3 günde bir yeter. amino creatin whey genelde yapılan bi kombine ama hangi markalar onlar önemli onları belirt bi yorumlayalım

6. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    creatin hardline amino nitrofull ama daha whey almadım

7. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    hardline>creatin kullanana rastlamadım pek. creatin dedin mi ultimate derim ben.
    nitrofull>amino orta kalitede bir amino. benim sana önerebileceğim amino weider 2200 ultimate amino gold veya 2000 universel 3001.
    wheye gelince acayip farklı markalar var ve her birininde kendine göre avantajı var. kendim weider cfm whey kullanıyorum özelliği %87 protein ve cok hızlı emilim ve tabiki weider kalitesi :) sana bundan başka şunlarıda önerebilirim optimum whey veya ultimate isocool veya sensation bunları arastır hangisi sana uygunsa ona öyle karar ver bazılarında içerik olarak yağ ve karbonhidrat da içerir onun için amacını iyi belirlemen lazım.

Sayfayı Paylaş