Amino mu Protein Tozu mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve enginistanbul tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 118 üye.
  1. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelik verilmesi gereken ürün hangisi mutlaka ikisi berabermi kullanılmalı şimdiden teşekkürler

2. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bütçem kısıtlı ama alacağım üründe boşa gitmemeli gerekli ise para biriktirir ikisini beraber alırım kg başına 2 gr protein tüketiyorum

BmwBody bunu beğendi.
  3. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    birde marka önemli arkadaşlar ben fiyatı pahalı olan iyi demem ama deneyimlerinizle bana ayrdımcı olurmusunuz ?

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: aminomu protein tozumu

bence protein tozu ozellikle yatarken alınması cok onemli

5. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlama ama bu konuda ben cok yenıyım 3 ay oldu sen bu konuda yetkinmisin calıstıgım salonun hocası amıno kullan dedi

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    walla ben fikrimi soledim tecrubelerime dayanarak antrenor diilim karar senin

7. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    ikisi birbirinin yerine geçen ürünler değil...ama hangisi denirse, elbette ki toz...zira 1 günlük tozla aldığınız toplam amino miktarını tabletle almak için günde belki 1 kutu bitirmeniz gerekebilir...bu da maliyet demektir...

8. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikisi birbirinin yerine geçmiye bilir ama ben yeni basladım bb e benım oncelıgım hangısı olmalı

9. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinden birini seçmek zorundaysanız toz olmalı öncelik....

10. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zorunluluk işin maddi boyutundan kaynaklanıyor ama ben zaten gunluk proteın ıhtıyacımı karsılıyorum yaklasık kılo basına 2 gr proteın alıyorum benım bırazda derdım antreman dan sonra ortaya cıkacak sorunları gıdermek

11. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    tozun antreman sonrası ortaya çıkacak sorunları amino tabletlerinden daha az giderdiğini mi söylediler size?....amino tabletlerine bunca takılmamalı...aşağıdaki linki tıklayın ve okuyun...

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=2576

12. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilyor olsam zaten sormam benı bu konda celıskıye dusuren calsıtıgım salonun hocası adam amıno kullan dedı dıye ama yınde ılgın ıcın sagol

13. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    çelişkiye düşmenize gerek yok...bizim görevimiz yardımcı olmak...ilgili linki okursanız benzer mesaja verilen cevaplardan daha iyi kavrayacaksınız konuyu....tozdan vazgeçmeyin...tozu amino tabletlerine tercih etmeniz gerekiyorsa edin....

14. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    önereceğiniz marka varmı arkadaslar acıkcası marka ıcın bı kucak para dokmek ıstemıyorum hakkını vermelı

15. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Engin ne kadar zamandır bu sporu yaptığını söylememişsin..bu önemli yeni başladı isen hemen proteinden aminodan medet umman yanlış...protein ,amino yerine hergün 1 tane hazır tavuk alsan daha ekonomik olur başlangıç için...

En az 2-3 ay aralıksız çalışman lazım vücudunu tanımaya kaslarını hissetmeye başladığında kendi ihtiyacını kendin belirlersin.Ama protein ve amino asidi saplantı yapma...marka konusunada pek takma...

İllada kullanmak istiyorum diyorsan amino asit ve proteini beraber kullanmalısın amino kas yakımını engeller protein de kasları destekler kas yapmana yardımcı olur...Antrenör ısrarla amino kullan demiş demekki yoğun çalışıyorsun kasları yakma ihtimalini düşünmüş.

Ha evet sen sormadan söyleyeyim ben antrenörüm ;)

svmszcck, ADANALI1980, arnold1903 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    ben bu spora baslıyalı 3 ay oldu kullanmayı dusunmemın nedenı calıstıgım saloun hocası toza gerek yk karıstırmak fılan sorun amıno al gerısını ıı beslen proteın ye dedı ben zaten gunde 4 yumurta beyazı 1.5 , 2 lıtre sut ıcıyorum 300 gr balık yıgıyorum fılan almam gereken proteını alıyorm fakat benı korkutan antreman sonrası ıhtıyac duyulan besın malum eve gıtmek ve bu arada besını vucudun hazmetmesı gecen zamanda kas yakmak ıstememem

17. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda korkman gereksiz...Anında besleneceksin diye bir kaide yok.Yani antremandan çıkıp evine gideceksin..Birde kas yakma olayı öyle kibrit çakmış gibi poff diye olmaz....sen tableti içeceksin bu tablet midede eriyecek hazmedilecek kana karışacak yani neresinden bakarsan 3-4 saatlik bir olay...bu konuda kendini kasma...Birde yumurtayı pişmiş ye pişirmeden öncede yumurtayı güzelce yıka...ama benim kafamı karıtıran hem maddi durumun sınırlı hemde böyle besleniyorsun...ya sen anlatamadın yada ben tam anlayamadım.

Proteinleri karıştırma olayına gelince...Su bardağından biraz daha büyükçe bir kapaklı kavanoz bul..içine proteini koy üstüne süt veya meyva suyunu ekle ama kapakla arada 1-2 cm bırak ve kapağı kapatıp çalkala..mis gibi bir shake hazır..mikser falan filan bulamayan arkadaşların aklında olsun.

legola21 bunu beğendi.
  18. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    madii durumum evet sıkıntılı ancak kıt kanaat bu besınlerı alabılıyorum v ebı urune daha butce ayıra bılırım sanırım ek besınlerı bu gercek urunlerın yerıne koyamam dımı pekı arkadas o zaman ınsanlar amınoyu neden kulaıyor yanı ben bı urun kullanmazsam bı kaybıö yokmu hardlıne nası bı marka posette 750 gr proteın tozu var 41 mılyona

19. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    750 gramı seni anca 1 hafta idare eder :) Bu arada Amino asitte normal besinlerden alamayacağımız bazı maddeler var...bu yüden kullanılıyor sen alacaksan sadece amino asit tableti al...beslenmen iyi yani tozlara para vermene gerek yok.

Kullanmama olayına gelince bu senin hedefine bağlı ileri derecede gelişmek istiyorsan elbette bir yerden itibaren supplement kullanacaksın takviye alacaksın.Ama ben hiç ürün kullanmadan sadece tavuk ve balıkla da gayet güzel vücut yapanlar gördüm yinede her insanın vücudu aynı değildir herkes herşeye aynı tepkiyi vermez.Bunu unutma.

20. enginistanbul

enginistanbul Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    marka olarak ne onerırsınız

Sayfayı Paylaş