Amino karnımı doyuruyor ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve alican476 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sorum var arkadaşlar.Amino 5000 2.5mg kullanıyorum.Antreman öncesi 5 tane sonrası 5 tane atıyorum fakat eve geçtiğimde karnım acıkmış olmuyo.Protein içeren yiyecekler yiyorum sadece ( Haşlanmış tavuk,muz) gibi
    bunlarıda zorla yiyorum çünkü amino iştahımı kapatıyor.Sizce sadece protein olan yiyeceklerden yesem beni etkiler mi ? (Kilo vermekte istiyorum)

Bi de başka bişey sorucam normal bi öğünde yemek yemek yerine amino 5000 atsam yemek yemesem bir zararı olur mu ?

2. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence aminoyu kes yemege asıl.

1 öğün yemek > 1 servis amino

şahsi goruşum bu :)

3. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Fakat öğrenci olduğum için ders saatleri yüzünden düzenli olarak yiyemiyorum çoğu zaman.proteinsiz şeyler yemek yerine amino içsem daha iyi olmaz mı ?

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Amino ek besindir . aslı ögle yada sabah yemeginin yerini tutamaz şahsi görüşüm .

5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    whey protein alarak açığını kapatabilirsin idman sonrası acıkmamanda idmanda yeteri kadar sıkı çalışmaman ben ne kadar tok gidersem gideym calıstıkca karbonhidratlar vücuttan gidiyor ve idman sonu kıtlıktan çıkmış gibi oluyorum:)

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bi öğünü karşılamak için kaç tane amino içmen gerek farkındamısın ?

7. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır ama 10 tanesini karnımı doyuruyor gibi bişey.Spordan geldiğim zaman tavuk yiyorum sadece acayip tok oluyorum.

İdmanda 30 dakika 9.Seviyede koşuyorum ve idmanımı salon görevlisiyle birlikte yapıyorum.Onun eşliğinde değil onunla beraber yapıyorum pek boş geçmiyor.3-4 kilo gibi bi fazlalığım var whey alarak kilo almak istemiyorum açıkcası

Sabah ve öğlen dengeli bi şekilde yesem akşam sadece amino atsam sizce nasıl olur ? Çünkü akşamları cidden zorla yemek yiyorum

Sayfayı Paylaş