Amino Asitler Hk'da

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Meek tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Meek

Meek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese merhaba, öncelikle spor geçmişimi belirteyim. Uzun süredir spor yapıyorum aslında ama sürekli ara verme durumunda kalıyordum.4 ay önce tekrar başladım ve devam ediyorum.177 boyum 73 kiloyum.84 kilo civarlarından düştüm bu kiloya ama hala göbek sorunum var.Bu yüzden haftada en az 3 gün kardiyo ağırlıklı çalışıyorum.Diğer günler hergün belli bölge olmak üzere kas ağırlıklı çalışıyorum.Bu sebeple de kasların yıkıma uğramaması için ve daha hızlı reaksyion almak amacıyla supplementleri araştırıyorum.Whey protein alıcaktım fakat benim midem biraz sorunlu yanma şişkinlik vs.Protein tozu kullanan çoğu kişileri de forumda araştırdığımda bu sorunları yaşadıklarını farkettim yani ben protein kullanmadan yaşıyorsam kullandıktan sonra daha da kötü olurum:) Bu yüzden aminoasitlere yöneldim.Forumda da araştırdım ama aminoasitlerin mide problemleriyle ilgili tatmin edici bilgiye ulaşamadım.Birkaç kişi mide bulantısı vs bahsetmiş size danışmak istedim.Bu açıdan aminoasit kullanmam benim için uygun olurmu?Antremandan sonra 1 tablet mesela,antreman öncesi 3 sonrası 3 falan içenler var forumda denk geldim araştırırken bu da gözümü korkuttu 6 tablet:)Biraz uzun oldu kusura bakmayın,tavsiyelerinizi bekliyorum.. :)

Sayfayı Paylaş