amino asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve rapvecanberkeca tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Sıvı amino almayı düşünüyorum.sizce hangi markayı almalıyım?Ve nasıl kullanmalıyım.twinlab amino fuel likit onerenler oldu.yardımınıza ihtiyacım var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:30 ----------

Muscletech Nitro-Tech proteğin ile birlikte kullanıcam nasıl bir kombinasyon yapıp nasıl kullanmalıyım.?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bütçeniz ne kadar acaba ? Burası önemli bir unsur. Örneğin Multipower ve Weider'ın likitleri var 20 gün gidiyor. Sadece antrenman günlerinde kullanıyorsunuz. Multipowerı antrenmandan 15 dk önce bütün tüpü içiyorsunuz. Weider da ise yarısını antrenmandan 15 dk diğer yarısını gece yatmadan 15 dk önce içiyorsunuz. Bazı kişiler multipowerı da weider gibi kullanıyor.

Birde bunun yanında Universal, Twinlab, Hardline gibi tüp şeklinde değilde daha büyük tek ürün olarak gelenler var. Onlarda da kapağı ölçek olarak kullanıyorsun. Misal arkadaşım Universalin kini kullanmıştı 2 önce 2 sonra içiyordu antrenmandan. Onun ki de 20 gün dayanmıştı. Yani mantık aslında aynı ki aldığınız ürünün üstünde zaten yazar.

Antrenmandan önce protein kullanıyor musunuz bilmiyorum. Ki kullansanız da 15 dk önce kullanmazsınız. Onun için antrenman öncesi sorun yaşamazsınız. Antrenman sonrası da önce likiti içersiniz 15-20 dk sonra da protein shakeinizi

rapvecanberkeca ve mehmetanil bunu beğendi.
  3. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    antremandan birsaat önce ve hemen sonra proteğin kullanıyorum gün içinde başka almıyorum gece yatarken casein proteğin almayı düşünüyorum twinlab gncde onun için onu almayı düşünüyorum indirimde şuanda nasıl kullanmalıyım yanlışım varmı kaç ölçek proteğın ve ne kadar amino almalıyım?

4. rapvecanberkeca

rapvecanberkeca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    spor hocamda amino asit likit yerine glutamin ve bca almamı onerdi napmalıyım?

5. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    o parayı likite vereceksen eğer glutamin bcaa dan şaşma

Sayfayı Paylaş