amino asit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve t-bag tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. t-bag

t-bag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba. yaklaşık 4 aydır bb yapıyorum. yaşım 18,
    boyum 1.86 ve kilom 75. twinlab amino fuel 1000(150 tablet) kullanıyordum fakat dün itibariyle bu ürünü bitirdim. nitrofull'un kilo aldırıcı ürünüyle antremanlardan önce ve sonra 4'er den 8 tane alıyordum.
    hocamdan uzun süre kullanabileceğim ve fiyat bakımından beni çokta zorlamayacak bi ürün tavsiye etmesini istedim.nitrofull 6100 (710 tablet) i önerdi.açıkçası pek fazla içime sinmedi.ayrıca benim kilomda olan birinin nitrofull un aa'sını 7+7 şeklinde kullanması gerektiğini söyledi.
    sizden ricam bana gönül rahatlığıyla kullanabileceğim bir amino asit tavsiye etmeniz ve bunu hangi miktarlarda almam gerektiği konusunda bilgi vermeniz.
    şimdiden teşekkürler..

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    herkes bana hak verecektir ki en uygun aminoasit UNIVERSAL AMINO 2700'dür...Günlük 1-2 servis alınabilir ve kişi bu oranı yükseltebilir...Bu ürünün 350 tabletliği ve 700 tabletliği var ben 350 lik bitirmiştim ve şimdi 700 tabletliğini kullanıyorum vucuduma fazla protein veremiyorum Hamdolsun kriz teğet geçti ya hani...Fakat kaslarımda gelişme bile oluyo bu amino asit sayesinde kanda uzun süre kalmasıda bir avantadır...Sana tavsiye edeceğim ürün budur...Fakat Universalin 3001 i de çok güzel ama 150 küsür tablet çok az gelir...Bide nitrofull çok güvenilir bir marka değil tercihlerini universal,wieder,optimum,musletech gibi tanınmış markalardan yapmanı tavsiye ederim...

başarılar

t-bag bunu beğendi.
  3. t-bag

t-bag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ilgilendiğin için çok teşekkürler.1-2 porsiyon demişsiniz yani bu 4-8 kapsüle mi tekabül ediyor? ayrıca amino asitin fazla miktarda alınmasının vücutta ne gibi yan etkileri olabilir? yani antrenörümün tavsiye ettiği gibi bu ürünüde 7şerden günde 14 tablet halinde alabilirmiyim?

Son düzenleme: 16 Nisan 2009
  4. jar-g

jar-g Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    t-bag gibi bir konumdayım bende,4. ay ım,kilo fazlam var,zayıflamaya yonelık calısmıyorum,yıyeceklerıme dıkkat edıyorum,yavas yavas zayıflıyorum,optimum 2222 ,unıversal 2700 arasında kalmıstım,sımdı kararımı degıstırdım unıversal 3001 160 tablet alıcam,2 ıdman oncesı 2 de sonrası aldıgımda 40 gun gıdıyor,yanı 6 hafta gıbı bır sure,gerıye kalan 6 haftada da kullanmayacagım bır takvıye,sonrakı 6 hafta ıcın bakarım artık memnun kalırsam aynı urunden devam ederim....ayrıca 3001 i seçmemin sebebi içinde 20 mg l-carnitine bulunması,optımum 2222 30 mg fakat dıger cogu ozellıkte 3001 onde,gramaj fazlasıda var tabı....

5. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    twinlab amino fuel liquid. tek geçerim

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Amino alacaksan, öncelikle ne için kullanacağını yazman lazım.

Eğer universal amino 2700 gbi bir ürün alırsan antrenman sonrası tek başına kullanmak çok mantıklı değil. Çünkü kanda uzun süre kalan bir aminoasit.

Eğer antrenman sonrası kas tamiratı için kullanacaksan ya başka bir amino seç ya da sıvı bir amino al.

Kana en hızlı karışan sıvı aminodur. Eğer uygun fiyatlı bulamazsan tablet amino da alabilirsin.

Forumun "aminoasitler" bölümünü okuyarak ürün hakkında karar verebilirsin.

İyi sporlar.

7. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    universal 2700 her servis 4 tablet ben uzun süredir kullandığımdan antreman günlerinde 3 servis alıyorum ant olmayan günlerde 1 servis alıyorum

8. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    bende uzun zamandan beri universal 2700 kullanıyorum ve çok memnunum antrenmandan 45 dak. önce 3 tablet,antrenmandann hemen sonra 3 tablet gece yatarken 1 tablet kullanıyorum.

9. jar-g

jar-g Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    unıversal 3001 i antrenman oncesı 2 sonrası 2 kullanmayı dusunuyorum,ilk takvıye olduğu için fazlada yuklenmek ıstemıyorum,doğrumu sizce yaptığım,yada sizin tavsiyeniz nedir?

10. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    3001 in her servisi 1 tablet sanırsam fakat ben 4 + 4 şeklinde 2 ye ayırmıştım kullanımını nede olsa alışkanlık 1 tabletin faydası olacağını sanmadığım için:) sanırım böyle kullanmama rağmen bi yan etki sivilce vs görmedim gelişim çok güzel etkiledi gerçekten bence her hafta 1' tablet artırmanda fayda var bunun için vucudunu dinle derim bir yan etki göstermezsen tablet sayısı sana kalmış...

11. jar-g

jar-g Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hmm anladım çok sağol muscle pump :) dediğin gibi yapmakta fayda var

12. t-bag

t-bag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdi de acaba amino asit yerine whey mi kullansam diye düşünüyorum.
    sizce kilo aldırıcı ile beraber whey almamın bi sakıncası var mı yoksa amino asit mutlaka kullanmalı mıyım?
    twinlab amino fuel 1000'in pek bi faydasını göremedim.son 1 haftadır oldukça ağır çalışıyorum bununla beraber günde 10 tablet alıyorum ama forumu biraz daha okuduğumda amino asitin antreman sonrasında yorgunluğu azalttığını gördüm fakat şu an kaslarımda inanılmaz bir ağrı var kollarımı tam açamıyorum yani whey kullanmak benim için daha mantıklı gibi geliyor şu an.
    biraz karışık yazmış gibi oldum ama umarım bu konuda bana tavsiye verebilirsiniz.

13. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Şuanda Universal amino 3001 i Kullanmaktayım Gerçekten Kayda Değer Bir ürün, Kullanım Şeklim 2 Antreman Öncesi 2 Antreman Sonrası Olmak Üzereydi , SOn 1 aydırsa Bu Sayı 3 Antreman Öncesi 3 Antreman Sonrası Olarak Değiştirdim.( hocamın Tavsiyesiyle ) 7. Ayım Dolmak Üzere Vg De.

Size Tavsiyem şuanlık 2 Antreman Öncesi ve 2 Antreman Öncesi Yeterli Olacaktır.Gerçekten Kuvetli Bir Amino.

Bundan Önce Hardline Amino 2000 i Kullanmıştım İlk Kullandıgım Amino İdi ve Vg de 3. Ayımda Kullanmaya Başlamıştım.Kıyaslama Yapacak Olursamda Universal Gerçekten Antreman SOnrası Sendromunu Atlatmakta Cok Başarılı.

t-bag bunu beğendi.
  14. jar-g

jar-g Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hmm bozo açıklamaların için teşekkürler,peki arkadaşlar kafamı kurcalayan bır konuda su,mesela biz ara verdik diyelim,eğer takviye kullandıysak daha mı cabuk sönüyor vucud.yoksa aldığımız bu aminoasitler daha uzun fit kalmamızımı sağlıyor,nedir bunun aslı ?

15. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konuyu yanlış foruma açmışsınız.
    Supplementler forumuna taşıdım.

saydam bunu beğendi.
  16. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım öncelikle bu steroid değilki bırakınca sönsün vucut ben bir-bir buçuk ay supplement kullanımına ara vermiştim vucudum aynı kalmıştı hiçbir değişiklik yoktu hatta ağırlıklarım artmıştı deiyebilirim...bu sadece besindir...Biliyorum etrafda cahilce konuşan insanlar var kullandığımız amino asitlere ilaç gözüyle bakanlar var ve ilaç kullanarak vucut yapılmaz diye şaçma sapan konuşuyolar yok işte bırakınca kas sarkar diye saçmalıyolar bu gibi insanlar yağların kasa döndüğünü sanan insanlar bunları gaile almak yanlış olur diyorum...

17. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnsanlara cahil diyorsun ama hala kendin cahillik yapıyorsun ! Steriod'i bilinçli kullanan ve iyi beslenen insanlarda öyle steroidi bırakınca balon gibi sönmezsin steroid vurunca şişirip bırakınca indiğin birşey değil..sadece kür sonu su attığın zaman hacim kaybedersin ama yinede hacimli kalırsın..Bundan önce bir konuda da aynısını yaptın birçok kişi sana doğruyu söyledi ama hala diretiyorsun steroidi bırakınca sönersin laflarını..

18. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bencede en uygun aa suan ıcın unıversal 2700 yada all star amıno drınk ı onerebılırım

t-bag bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş