Amino Asit Yardimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve litaxxpo tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. litaxxpo

litaxxpo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim yasim 17 boyum 1.85 kilom 72.
    2 aydir salona gidiyorum ozellikle ilk ay gelistigimi hissettim 2.ay azda duraklama donemine girdim yarinda 3.aya yaziliyorum.Elimde aminomax8000 hap halinde amino asit var sizce kullanmalimiyim spordan once kac adet spordan sonra kac adet almaliyim ne gibi yarari veya zarari dokunur bilgili abilerimden yardim bekliyorum.

2. litaxxpo

litaxxpo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardimlarinizi bekliyorum

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    17 yaşındasın, 2 aydır salona gidiyorsun, protein tozu desen hadi neyse diyebilirim ama aminoasit alıp gelişeceğini mi düşünüyorsun? Bu kadar kolaya kaçacaksan bırak bu işi, eğer antrenman yapmayı sevmiyorsan sadece ölçü almaksa niyetin zaten kalıcı olarak yapamazsın bu sporu. İyi beslenip iyi antrenman yapıyorsan ve gerçekten uzun süre olmuşsa başlayalı, ufaktan düşünebilirsin takviye ama şimdiden değil.

4. litaxxpo

litaxxpo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam kullanicam demiyorum kullanmalimiyim diyorum zaten.Boyuma gore 4-5 kilo almam gereken kilo var ama bunu yag olarak almak istemiyorum sadece sıkı bir vucut istiyorum.

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    4-5 kilo kas olarak almak yıllarını alır, sabırlı olman gerek. Beslenmene önem ver zaman geçtikçe vücudun doldukça ve sen bilgilendikçe o zaman düşünürsün takviye almayı.

6. litaxxpo

litaxxpo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam acik ve net soyleyeyim yillar sursede devam etmeyi dusunuyorum.Salondaki hocam sana karbonhidrat+protein tozu oneririm dedi fiyatina baktik beraber 178 tl birseydi sanirim.Kimisi oneriyor kimisi dogal yollardan yap diyor aklim karisti

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Supplement kullanmak zaten doğal beslenmeye bir takviyedir, benimde salondaki hocaların çoğu şunu kullan bunu kullan der, boşuna para harcamış olursun alırsan. Onun yerine paranı beslenmeye harca, zaten 2 ayda vücudun protein ve karbonhidrat ihtiyacı çok fazla artmaz, antrenman seviyen ve kas kütlen ilerledikçe daha fazla kalori ihtiyacın olacak, o zaman belki supplement düşünebilirsin ama emin ol daha çok var, başarılar.

8. litaxxpo

litaxxpo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sagolun yardimlariniz icin hocan

Sayfayı Paylaş