Amino asit + Whey protein + L-carnitine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve freestyler0183 tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. freestyler0183

freestyler0183 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.2 sene kesik kesik + 6 aydırda kesintisiz bb yapmaktayım. yağsız besleniyorum protein ağırlıklı besleniyorum beslenmeme çok dikkat etmekteyim.whey protein kullanıyorum.ama kaslarımın üzerinde çok az miktarda bi yağ tabakası gitmemekte ısrarcı buda kaslarımın belirgin olmalarını engelliyo.salondaki hoca amino asit ve l-carnetinde almamı söyledi bu durum için.bu 3 ürünü antrenman günleri nsl kullanmalıyım

yaş 19
    boy 1.88
    kilo 80

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Bana sorarsan bu kombinasyonla yağlardan kurtulabileceğini pek düşünmüyorum.tabiki faydasını görürsün ama sanırım beklentinin altında kalacaktır.Benim sana tavsiyem diyet yapman tabi eğer iyi bir kas kütlesine sahipsen.gerçi boy kilo oranın gayet normal gözüküyor.dediğim gibi ben diyet yapmanı tavsiye ederim ama onuda havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı mart ayının başında başlamanı öneririm fakat sen eğer hocana güvenip bu 3 ünü kombine etmeyi düşünüyorsan da Antrenmandan yarım saat önce L-carnitine antrenman sonrası whey ve gün içinde,öğün aralarında amino asit kullanımı olabilir.

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    L-carnetine yalanda olabilir,çok süper bişi ama önemlisi diettir.
    Sen dietini güzel yapmazsan istersen eca kullan fayda etmez.
    Ama l-carnetine alıp.complex bir amino ile birleştirmen güzel olur.
    Sabahda bcaa alabilirsin

4. freestyler0183

freestyler0183 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen sene 10 kilo civarı bi kilo verdim sporla ve diyetle gayet gözle görünür sonuçlarını görerek.sonrasında ağırlıkta çalıştım vücudum şeklini aldı omuzlar göğüsler felan.bicepslerim 40 cm yani bi kas kütleside yaptım.yalnız kasın üstüne gitmemekte ısrarcı çok az bi yağ tabakası var.buda kasların belirgin olmalarını engelliyo haliyle diyetime çok güzel dikkat ediyorum.yağlı ve şekerli yiyeceklerden kesinlikle uzak duruyorum 4 aydır.hocam bu kombinasyonu önerdi ağır gelirmi aynı anda kullanmak onu merak ediyorm

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/amino-asitler-f39.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-na-yard-f134.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler-f36.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş