amino asit ve protein tozu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    arkdaşlarım,hocalarım ben şimdi bir öğrenci olarak bu sporu yapmaya çalışıyorum hem performans hemde fiat olarak protein tozu ve amino asit lazım şimdi galiba whey optimum gold var %100 onu kullandım daha önce şuanda fiat olarak bi siteden güvenilir bir siteden 4.5 kilosunu 260 a buldum sizce iyimi yoksa daha iyi preformans ve daha ucuzu varmıdır
    amino asit olarakda daha önce optimum 2222 kullandım memlun kalmadın ne yutuluyor neden etki gösterdi ne önerirsiniz amino olarak peki
    yada önerebilceğiniz başka bir şey varmı bu arada biraz yağlıyım diet yapıyorum

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Marka önermem.Nedeni de önemli olan ürünün içeriğidir.Hepsini incele kararını ver.Sadece forumdan tadı,topaklanması,içimi gibi kriterleri araştır.Zaten prof olmaya da gerek yok.Yoksa sana herkes farklı bir markaya iyi der.Biraz zaman harcayıp incelemelisin.

Amino alacaksan ki tavsiye ederim,likid olan aminolardan al.Haplarla uğraşma.

Fiyatlarla ilgili araştırma yapmalısın.İnternette neyin nerede ,kaça olduğu bulunuyor.Yurtiçi,yurtdışı kıyaslamalarını kendin yapabilirsin.

Bence sen forumdaki ilgili kısımları üşenmeden bir incele.marka marka yorumları oku.Cevabı bulacaksın

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Whey alcaksan aminoya gerek yok zaten. Ayrıca Whey her şeyin çözümü değil. Besinlerlede alabilirsin Whey in verdiği proteyini. Zaten günümüz şartlarında Amerika' da 34$ olan ilaç Türkiye' de 260, 280, 300 TL fiyatlarında. Boşa para harcamış olursun. Vücut besinlerle aldığını proteyin' e doymadığı zaman ilac kullanmak gerekir. O zamana kadar devam edersen yurt dışından getirttirirsin. Normali böyle ama yinede sen bilirsin thums:

4. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    'tuna'
    tamamda günde en fazla 250 gram tavuk yiyorum tavuğu çok sevmiyorum sorun odeğil zaten zamanım yok ve hızlı emiliyor bu protein tozları o yüzden istiyorum ve nasıl aminoya gerek yok ?
    'emre'
    likid öneriyorsun iyi hoş diyorsunda dün weider ın kilere baktım 160 a var 130 a var ben her ay okadar para malesef veremem öğrenciyim dedim daha makul bir şey varsa etkili söylerseniz sevirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:45 ----------

yurtdışından nasıl temin edeceğimki hiç bir fikrim yok sonra sahtemi vs nerden alıcağım ?

5. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Fiyatları tabiki de yüksek.Yabancı sitelerden 30-40 dolara alabilirsin.Mesela iherb'den twinlab ın likid aminosunu kullanıyorum.35 dolar falan.Gene twinlab ın whey ini al oradan o da o paralara.Türkiye de 150-160 lara satan yerler bile var bunları.Sen iherb e gir biraz gezin.Başka sitelerde var.Mesela netrition oraya da göz at.Yurtdışından alışverişle ilgili başlık var.O başlığı incele.Herşeye vakıf olursun.Bu 2 site %100 güvenlidir.

6. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    İlaçla hızlı gelişim olabilir ama dogal gelişime göre ne kadar avantajlı olabilirki?

Whey' in içinde ihtiyacın oldugu herşey o yüzden gerek yok

7. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    weidere bakarsan öyle gözlerin dört açılır tabi :) sahibinden com yada gitti gidiyordan ucuz satanları araştır al... sıvı olanlar daha da hızlı kana karışır... whey toz alırsan yok süttü, çalkalaydı, temizle felan uzun iş..

8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    yurt dışı konusuna hemen bakıyorum teşekkürler
    evet weidere bakınca birden gözler fal taşı gibi oldu :D

Sayfayı Paylaş