Amino asit ve protein tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yusufCanturk tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yusufCanturk

yusufCanturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar bu forumda yeniyim konuyu yalnis yere actiysam ozur dilerim
    Ben 1 aydir filan kas calisiyorum dambil ile arkadasim bahsetmisti protein tozundan bende alicam amino asit kullanicam protein tozunu sonrada basliyicam sade amino asit tozu kullanirsam vicut gelisirmi sorum bu kadar cevaplarsaniz sevinirim herkeze iyi aksamlar..

2. AnyHypnosis

AnyHypnosis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Computer Engineering
    Yer:
    Ankara
    Protein Tozu Yırtılan kasları onarmaya yarar gelisminde büyük bir fark görmessin BCA en iyisi çok büyük bir fark kısa surede gorebilirsin ben birçok şey denedim Omega3 Kalsiyum vs ama bca protein tozu gibi olmadi

3. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hiçbir üründe çok büyük bir fark göremezsin. Kimse bunu iddaa da edemez. Bu olay senin antrenman şekline tempona ve beslenmenle alakalı. Supplementler besin takviyesidir, yediğin besinlerden aldığın besin miktarları yetersiz kalıyorsa o noktada supplement kullanırsın o açık kalan miktarını egale edersin. Protein tozu da besinlerle aldığın protein miktarı yetersiz kalırsa kullanırsın. Gelişime büyük katkı sağlayacak tek şey kendindir.

Sayfayı Paylaş