Amino asit ve l-carnetine kullanimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve goztepe1925 tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. goztepe1925

goztepe1925 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    ARKADAŞLAR Universal Amino 2700 AMİNO ASİT KULLANIYORUM SPORDAN 1 SAAT ÖNCE 4 TANE SPORDAN HEMEN SONRA 4 TANE OLARAK ALIYORUM VE YANINDA L-CARNETİNE KULLANIYORUM LİKİT OLARAK 15 DK ONCE ALIYORUM YANI 1 SAAT ÖNCE AMINA ASIT 15 DK ÖNCE L CARNETİNE BU SİSTEM DOGRUMUDUR SİZCE?

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

arkadaslar bi cevap yaza bilirimisiniz

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Amino asidi günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Carnitine 20-30dk önce boş mideye.

3. anieljean

anieljean Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar,

ben yaklaşık 3 senedir body ile ilgileniyorum. daha önce de (5 yaşından beri) spor geçmişim var fakat farklı sporlar.

daha önce hiç supplement kullanmadım ama artık yavaş yavaş ihtiyaç duyuyorum. boy 163 ve kilo 70 olduğu için, fazla da şişmemek adına hacim almak istemiyorum. kasları öne çıkarıp yağ oranını azaltmak (şu anda %13 civarı) temel amaç.

şimdilik interval cardio ile yağ yakmaya çalışıyorum, ve/fakat kas kazanıp yağ yakmak, üstüne enerjimi de belli seviyede tutmam ve 5 kilo kadar verip kas oranını artırmam, yağ oranımı da düşürmem lazım.

bu amaçlara yönelik olarak nasıl bir supplement kullanımı önerirsiniz ? mesela protein tozu+ creatin + l carnitine bir arada kullanmak nasıl olur ?

bir yandan da şişmek istemediğim için creatine çok sıcak bakmıyorum açıkçası.

umarım derdimi anlatabilmişimdir,
    saygılar

Sayfayı Paylaş