amino asit renk farkı,ürün bozuk korkusu...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ardaelmas tarafından 22 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ardaelmas

ardaelmas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iyi günler arkadaşlar!
    forumda arama yaptım baya ama daha önce böyle bişey sorulmuşmu bulamadım...ben amino 2700 aldım 3 gün önce,üstünde son kullanma tarihinin 11/30/10 olduğunu yazıyor,kapağının üstünde jelatini wardı.fakat kutuyu açtığımda tabletlerin renginin değişik olduğunu gördüm.tabletlerin üstünde beyaz noktalar var baya bi.Arkadaşlar sizce bu sıcaktan mı böyle,yoksa kazık mı yedim?ürün bozulmuşta olabilir...bilmiyorum...sizce ne yapmalıyım?buz dolabına koydum şimdiden...
    herkesin sağlıklı ve verimli antremanlar geçirmesi dileğiyle...

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    saf formda olmayan ve içinde agırlıklı olarak b vitamini barındıran amınoların uzerınde soyledıgın tarzda benekler mevcut olur.her markanın kokusuda aynı degıldır zaten.bence bir sorun yok.

3. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ne kadara aldın ve nereden aldın birde o önemli bence ama bir sorun olacağını sanmıyorum bende
    birde farklı deiyosun yani bu fark daha önce kullnadığın 2700 lemi farkı yoksa daha önce başka bir ürün kullandında ikisimi farklı yani çünkü üründen ürüne fark var koku renk şekil

4. ardaelmas

ardaelmas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

izmirden herkesin senelerdir alışveriş ettiği bir yerden aldım.fark şu aslında;daha önce hiç bu markanın bu ürününü kullanmadım.daha önce kullandığım amino asitlerde(4 defa alıp kullanmışlığım var) renk homojendi.yani sapsarı,bembeyaz...bunda benekler olduğunu görünce endişelendim.koku yok,şekildede bi farklılık yok sadece ufak beyaz noktalar war hapların üstünde...

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ULTIMATE URUNLERI TAMAMEN BEYAZDIR.UNIVERSALİN URUNLERINDE BAZISI HAFİF SARIMTRAK BAZISIDA İÇİNDKİ MADDELERDEN DOLAYI BENEKLİ.ben tamamen kahverengi olanlarıda gördüm.yanılmıyorsam unı lever olmalı.bu arada caps lock açıkmış o yuzden baştaki cümle buyuk yazıldı(yanlış anlaşılmasın bağırmıyorum)

6. ardaelmas

ardaelmas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hehe:) yanlış anlamıyoruz.açıklamalarınız için teşekkür ederim.kullanmaya başladım.herkese kolay gelsin...dumbelllls

7. osmn

osmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben osman antalyadan bugun amıno asıt aldım elımle kırabılıyorum bu normalmıdır.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    osman bazı amınoların dışı kaygan bir madde ile kaplanıyor.bu tabletlerin kırılması oldukça zordur.fakat all star veya skip vb marka aminolarda daha eline alır almaz beyaz zerrecıkler eline bulasır.hatta bazı çeşitleri yere düştüğü anda kırılır.bu normaldir.ben yutma zorlugu çekenlere ya çiğneyebilecekleri turden olanları yada kaygan yapı olanları tavsiye ederım.

9. YgtBrnGzm

YgtBrnGzm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadşlar 3.5 ay once açmış oldugum bir aminomax 8000 im var dün kullanmaya başladım. Yalnız kombinin altında bırakmışım sıcak su borularının üstünde kalmış son 1 aydır kombiyi açtıkca ister istemez sıcakta kaldı amino fakat kokuda degişiklik yok bozulduysa bozulduğunu nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim. Not: Yanındaki MP Combat protein tozu bozulmuş kokusu beklemiş küflenöiş bir peynir gibi kokuyor.

10. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş bende 2700 kullanıyorum fotoğraf varsa at bakalım nasılmış ? Tabletler büyük olduğundan yutamıyorum ama alıştım kırıyorum öle gidiyor :)

Sayfayı Paylaş