Amino Asit-Protein tozu kombini

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ayyas tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ayyas

Ayyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 6 aydır spor yapıyorum 3. ayımda protein tozu olarak Hardline Whey 3Matrix e kullanmaya basladım kutusunda antremandan önce 2 ölcek(44gr) antremandan sonra 2 ölcek(44gr) hocam daha ilk kullanısın sen antremandan sonra bir ölçek yatmadan öncede sütle bir ölcek al demişti ilk ay faydasını gördüm diger 2.ve 3. ay cok belli bir artıs olmasada beni idare etti ve suan 6.ayıma girdim protein tozum bitti ve ben protein tozu olarak Hardline Whey 3Matrix ve amino asit olarak Hardline BCAA Matrix aldım antremandan önce 1 ölcek amino antremandan sonra 1 ölcek protein tozu vede yatmadan önce 1 ölcek protein tozu tüketmeyi düşünüyorum sizce nasıl kullanmalıyım faydasını görmek için 17 yasındayım boyum 1.75 Kilom 61 Biraz uzun yazdım ama yardımcı olursanız sevinirim.
    Bütcem kısıtlı oldugu için aminoyu antreman öncesi ve antreman sonrası kullanırsam bana 15 gün yetiyor 30 gün yetmesi lazım antremandan öncemi icmeliyim antremandan sonramı protein tozu ile birlikte en dogru hangi sekilde kullanırım simdien yardımlarınız için teşekkürler

Sayfayı Paylaş