Amino asit miktar ve vakit

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CENTAUR tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yine yeni bir başlıkla karşınızdayım ( :oops: ) aslında arama yaptım forumda fakat tam bu konuya mahsus başlık

bulamadım yinede eğer varsada başlığı kitlemeden önce linki de iliştiriverirseniz çok sevaba girersiniz sayın admin

ve moderatörlerimiz :D .

Bu günlerde bir arkadaşımla tartışmaya giriyoruz ben günde üç defa kullanıyorum açkarnına 160 tablet 3001 var

ben sabah kahvaltıdan sonra aç karnına 3 adet, antrenmandan sonra 3 adet, akşam veya yatmadan aç karnına 2

tane, arkadaşta diyorki aminoları boşuna harcama antrenmandan sonra al, veya illede alacaksan antrenmandan 1

saat önce 2 tane al, sonrada 4 tane al diyor, geri kalanıda nasıl olsa günlük besinlerden alırsın diyor, acaba

gereksiz yere aminoları 20 günde bitiriyormuyum, bir aydan fazla kullanmak varken yoksa sizce doğrumu

yapıyorum, yani alınması gereken amino asitleri sadece antrenman vakitlerine yığmakmı doğru olan, görüşleri

merak ediyorum eğer bana hak verirseniz kulağından tutup okutacam forumdaki mesajları :evil: aksi taktirde

aminolarımı ziyan olmaktan kurtarırım belki gözünüzü seveyim.

Sevgilerimle

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    3001 içerik olarak kuvvetli fakat 3 tablet vucut geliştirme için yetersız bır doz olacaktır.sabah kalktıgında ve akşam yatmadan once en ideali bence proteın tozu.ozellıkle aksam yatmadan once farklı bır mıx seklınde daha faydalı olur.sabah vucut tam aç olacağı için ihtiyacı karşılamada ne kahvaltı nede amınolar yeterli olabiliyor.bu yuzden proteın tozu dedım.antrenmandan hemen sonra ise tercıhen ızole whey yada amıno asıt olmalı.lafın kısası sabah ben yumurtama ve diğer gıdalara tam anlamı yuklenırım dersen amınoya veya toza gerek yok.akşam yatmadan once sağlam ve uzun esterli proteın kaynakları ilede vucudu besleyebilirsin,fakat antrenmandan hemen sonra alacagın gıdanın kaslara dırek hıtap etmesı gerekli.bu yuzden elinde amino veya proteın tozu varsa antrenmandan hemen sonra tuketmen en tasarruflu yontem olacaktır.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Teşekkürler guardbody dediğin gibi yapıcam o zaman :) .

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu yazdıklarım naturel donem için gecerli.kür donemlerınde dozlar ve kullanım sıklığı artmakta.bunu zaten biliyorsunuzdur ama hatırlatayım dedım.

Sayfayı Paylaş