Amino Asit Bağımlılık Yapar mı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SWAGGY tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bağımlılıktan kastım mesela kreatini ara vermeden kullandığımız zaman vücut buna alışıyo ve hep istiyo bu yüzden belirli zamanlarda belirli bi süre ara veriliyo.Amino asitte böylemi sürekli kullanabilir miyim mesela bi kutu aldım kullandım bitti bidahaki kutuyu 2 3 ay sonra alıp devam etsem herangi bi zararı olur mu yada düşüş olur mu?

2. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    :D:D:D:D merak etme ne zarar olur ne düşüş istediğin zaman kullanabilirsin, istersen her kutu arasında dinlenebilirsin veya belli aralıklarla kullanıp bırakabilirsin.İlaç değil bu gıda takviyesi merak etme

3. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Saol zaman ayırdığın için :)

4. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Damardan alirsan yapar agizdan alirsan bagimliliga dua edersin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gazo0202 bunu beğendi.
  5. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Nasıl yani :D toz yada hap şeklinde aldığımda bi sıkıntı yok mu

6. ahmetasia

ahmetasia Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    :D:D:D:D:D

7. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Supplementlere organlarını dinlendirmek için ara veriyorsun alıştığın için değil.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Tozu kredi kartiyla ayiklayarak cekersen sikinti yok. Hapa gelince tozdaki tadi bulamazsin ama hostur

9. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Tozu kredi kartiyla ayiklayarak cekersen sikinti yok. Hapa gelince tozdaki tadi bulamazsin ama hostur

Adam yerine koyup konuşuyoruz adamlığını bil.

10. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Cok adamsan gel ozelden gazini alim senin

11. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Gerek yok amino asit falan her gıda da var onlar para tuzağı tavuk bakliyat falan fistan niye para verecen onlara kardeşim sen milli sporcumusun 3 ay yapmayla başlanmaz böyle şeylere akıllı olmak lazım zamanında suplement firmaları ve salondaki hocs diye geçinen çakallar 6 ay geçmeden kullanmayın ek gıda denirdi şimdi para kazanmak için 3 ay geçmeden kullanmayına düştü uyanık ol az yarın da diyecekler başlangıçta da kullanabilirsiniz kardeşim ayık bak efsane değil bunlar alsan da bişe değişmiyo psikolojik tamamen

12. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Gerek yok amino asit falan her gıda da var onlar para tuzağı tavuk bakliyat falan fistan niye para verecen onlara kardeşim sen milli sporcumusun 3 ay yapmayla başlanmaz böyle şeylere akıllı olmak lazım zamanında suplement firmaları ve salondaki hocs diye geçinen çakallar 6 ay geçmeden kullanmayın ek gıda denirdi şimdi para kazanmak için 3 ay geçmeden kullanmayına düştü uyanık ol az yarın da diyecekler başlangıçta da kullanabilirsiniz kardeşim ayık bak efsane değil bunlar alsan da bişe değişmiyo psikolojik tamamen

Aslında hak veriyorum sana.Bende düşünmüyodum zaten 1 senem doldu çoktan hiç supplement kullanmadım gerek duymadım yani ama forumda geziyorum millet yazmış yok bcca kullanıyorum yok kreatin yok amino asit falan dedim bende alıyım.Peki whey protein için ne düşünüyosun ben onu günde bi ölçek olarak gerekli görüyorum çünkü spordan çıkar çıkmaz aldığımda hızlı sindiriliyo ama tavuk göğsü yediğim zaman 1.30 2 saate çıkıyo bu süre.

13. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Bcaa alınca daha fazla gelişemezsin, yeterli ve kaliteli protein alıyorsan onların amino asit profili yeter de artar bile, antrenman sonrası hızlı sindirilmez diyede protein içeren besinlerede burun kıvırma.
    Antrenman sonrası uzun sürede sindirilen protein alımınında faydası vardır, whey+ kazein alın denmesi o yüzden zaten, fakat protein tozu almazsan diğerleri kana geç karışır gelişemem diye endişelenme. Zaten yaptığın bir antrenman sana kaç gr kas kazandıracak, bazı antrenmanlar boşuna olur yani her antrenman protein sentezi demek değildir. Üst üste çok şiddetli ve doğru antrenmanlar yaparsan eğer supplement kullanmasanda zaten gelişimi farkediyorsun.

Sayfayı Paylaş