amino acid kullanmayı bıraktım göbek yaptım yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ccanberk tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ccanberk

ccanberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 aydır falan body yapıyorum yaşım 18 ilk zamanLar amino acid kullanmıyodum 4. ayda falan 2 ay boyunca amino acid kullandım yararını gördüm o zmn kilom 68 faLandı son 2 ay da amino acid kullanmayı bıraktım kendim besLeniyorum ama beslenmemden sanırım göbek yapmaya başladım şu anda kilom 74 ama göbek olmaya başLadı .. acaba amino acid kullanmaya takrar başlasam göbekteki yağı tekrar kasa çevirebiLirmiyim ?

2. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yagı kasa cevıremessın boyle bırsey mumkun degıl ne yazıkki. gobege gelıncede herkesın benım gıbı harıka bır metobolızması yok :=) saka bir yana protein alımı ıcın ne tuketıyorsunkı kilo aldın? yumurta beyazı , tavuk , balık tuketsen belkı bu kadar kılo almazdın. birde kılo vermek ıcın yulaf al ve 2 yemek kasıgı bol suyla yemekten once tuket ustune yemek ye yıyebılırsen =) yulaflar suyla birlestıgınde mıgdende kocaman olcaklar =) buda sana tokluk hıssını fazlasıyla vercektır.

3. ccanberk

ccanberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu dedikLerinin hepsinden düzenLi olarak yemeye çalışıyorum .. ama bunların dışında ayriyetten yedikLerimde var tabiki canım bişey istedikce yiyorum .. acaba amino acid kullanmaya başlasam sporla beraber yağı daha hızlı yakamazmıyım ??

4. kingofbilekci

kingofbilekci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amino asit aldığın zamanla şimdiyi karşılaştırdığında antrenmanlardaki performansın eminim düşmüştür bunun sonucu olarakta amino asit kas yapamadığı için yağa dönüşür zaten profesyonel olmayanların amino asit almalarını hiç anlamış değilim ben sağlık herşeyden önce gelir..

5. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    bak soyle bır mantık var ne kadar kg olarak fazla kasa sahıpsen ona oranla enerjiye ihtiyacın var. Dolayısıyla daha fazla yag yakarsın kasların buyudukce. ama amino acid kullanmakla yag yakmanın pek bır alakası yok. hem buyuk olcude su ıhtıva etmıs olmalısın vucuduna protein alcam dıye yedıklerınden. bir diet uygulasan 10 gun ıcınde 4 kg verırsın ama bu 1 kez olur yanı ılk basladıgında. yaklasık yarısı karnındakıler olucaktır.

Son düzenleme: 14 Mart 2010
  6. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Yağlar kasa çevrilemez çünkü yapıları farklı böyle birşey mümkün değil..Ayrıca aminoasitten önce düzgün bir beslenme programı uygulamalısın protein,karbonhidrat,yağ düzeni olmalıki alıdığın protein ve karbonhidratlarla kütle,yağ ile vücuttaki yağ gereksinimini karşılayasın.Aminoasit filan şuan daha gereği yok sen rutini oturt antreman,uyku,beslenme daha sonra ek besinlere bakarsın ama bu 3 temel(antreman,uyku,beslenme) olmadan ek besinlerinde anlamı yok.

Yediğin şeylere dikkat etmen gerekiyor düzenli beslenme fast food,abur cubur,aşırı yağlı yiyecekler,kola gibi şekerli içecekler ve alkol gibi şeyleri kullanmamak gerek.

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    Burada sanki amino asit i uyuşturucu gibi göstermişsin. göbek yapmanla amino asiti bırakmanın ne alakası var anlamadım? senin bu açtığın konu süt içmediğim için göbeğim çıktı gibi bişey.

8. obenturkcan

obenturkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yediklerinle alakalı yediklerindeki yağ oranını düşür antrenman dozunu arttır kardio yap

9. gangsta86

gangsta86 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    doğal beslenerek kas yapmak varken protein tozlarına,aminoasitlere neden saldırılır anlamıyorum.hele ki daha yeni başlayanların.sanki birkaç yıl yapmış ta besinler yeterli gelmemiş gibi.hiç de doğal olmayan bu ürünlerle kendini şişirirsen olacağı budur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş