amino 2222 tabs hakkında soru.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gqn tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Herkeze selam arkadaşlar.Konu başlığında yazan amino acidi aldım. Fakat kullanırken bir çok kez boğulma tehlikesi geçirdim. çünkü ebatları çok ama çok büyük. ve ilaçlarda özel olarak dış katmana enjekte edilen kayganlaştırıcı madde olmamasından dolayı, rahat boğazımdan akmıyordu. ben de gittim bir aktarcıya , toz haline dönüştürdüm.

şimdi sorum; tadı kötü olduğu için içmekte zorluk çekiyorum. denemelerim sonucunda: danonenin küçük pudingi ( çilekli ) göz kararı 2 tablete karşılık gelecek şekilde tozu içine koyup kaşıkla yedim. güzel oldu.

pudingde şeker olduğu için bana zararı olurmu. veya antremandan sonra yesem nasıl olur. görüşlerinizi bekliyorum.

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  3. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler yorum için. meyve suyunda çözünmediği için ağzıma parça parça parçacıklar geliyor. l-carnitine kullandıgımdan dolayı antremandan sonra zzaten çok şiddetli bir mide bulantısı oluyor. meyvesuyla amino karışınca istifra etme nopktasına geliyorum.ama puding ile beraber güzel gidiyor :) yani meyvesuyundaki şeker oranıyla puding arasında çok mu fark var.

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Puding'te sut var bir suru ivir zivir madde var, aminoasitler'in kana karisma suresini uzatiyorsunuz. Bu da amino asit kullanim mantigina ters. Zaten amino asiti kana cabuk karissin diye aliyorsunuz. En iyisi su ile almak.

Pudingle alacaksaniz, antremandan 45 dk 1 saat once alin, net bir rakam soyleyemem ama ancak sindirim sisteminizden gecer diye tahmin ediyorum.

zigbog bunu beğendi.
  5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    toz haline getirmene gerek yoktu haplatı ikiye üçe bölerek yutabilirdin. Su ile en iyisi bence. Tadı kötü supplemet görmemişsin sen :D mega forte veya Vpx noShoutgun tadını bilsen aminoyu zevkle tepe tepe içersin :D:D

6. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede vardı benim çözümüm söyle. simdi hapı alıyosun aliminyum folyoyla kaplıyorsun 1 2 kat olucak şekilde. sonra tavayı alıyorsun büyük bi ivmeyle 2 3 kez vuruyorsun :D ondan sonra içini açıp suya ekliyorsun ve içiyosun. bunu yaptıktan sonra parçacıklar cok kücük olduğu için fazla hissetmiyodum suyla içerken faydasını gördüm:D 2 3 e kırıncıda boğazımı kesip yarıyordu zaten öyle bi seçeneğim olmadı:D

7. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bencede hiç yorma kendini 2ye böl gözünü kapa suyla indir miğdeye.

8. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    evet arkadaşlar. yorumlar için teşekkürler. kendimde ilaç imalat sektöründe çalıştığım için biliyorum ki : bazı insanların boğazları çok hassastır. dışarıdaki kayganlaştırıcı maadde yok. hele ikiye kırınca daha da keskin bi hal alıyor içerideki sert yüzey. şahsen boğazımı kesti çözümü aktarcıya küçük bi miktar para vererek toz haline dönüştürmekte buldum.

haklısınız bundan sonra su ile alacağım teşekkürler.

9. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    CLA'yı ağazında parçalamayı bir dene nasıl bir tadı var görürsün :)

2.5 mg aminoları 3'er 5'er yutuyorum alıştım ama bende faydasını göremiyorum sorun orda :)

10. FREELEO

FREELEO Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ozgur
    Yer:
    BALIKESİR/BURHANİYE
    çözüm yutarken gökyüzene bakmaktaydı boğaz cok genişlior yuttunun farkına bile varmıodun yazık olmus haplara

11. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ''FREELEO'' ya katılıyorum çünkü bendede amino 2222 var ve aynı dediği gbi yaptığımda bir sorun olmuyor (tabikide 4 e bölerek içiyorum)

12. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yutamıyorum demişsiniz; ama bir de Weider 3050 yi deneyin :) Yapman gereken tek şey hapları dilinin en arkasına gırtlağa yakın yere dik bir şekilde koymak. Suyla kolayca geçiyor.

Dik bir şekilde dedim ama yanlış anlasılmasın. Kastettiğim, gırtlağa göre diklik.

Sayfayı Paylaş