American Pure Whey Isolate 2270g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

37,9%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu üründen hiçbr yerde yok baya ilgi görmüş bir ürün herkes de tavisye ediyo gecen gun alıcaktım bulamadım baya arastırdım bende değişiklik olusn die optimimdan sonra 4 kutu genrise aldım

2. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunu almayı dusunuyorum fıkrınız nedır? Öneriyormusunuz fiyatı ne kadar İstanbul'da oturuyorum

3. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Bileşenleri çok güzel görünüyor. 33gr da 29 gr isolate protein olması çekici hale getiriyor fakat tecrübeyle sabit ürünleri almayı tercih ederim genellikle. Bu sebepten dolayı da ON'dan başkasını alamadım 2 senedir...

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    arada değişiklik yapmanı tavsiye ederim 2 kutu kullandım çilek daha basarılı..

5. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    daha önce bir arkadaş 100 tl ye aldığını söylemişti bende 110 tl den almıştım. bu fiyatlardan sürekli temin ettiğim sürece başka bir toza kesinlikle 5 para vermem. yurt dışında 1 lira olan toza burda 3 tl vereceğime apw e devam.......... ben çileklisini akşamları yoğurda karıştırıp tüketiyorum çok güzel oluyor tavsiye ederim. sütle tadı sudan daha iyi

6. -Doktor3-

-Doktor3- Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben anlayamıyorum şu tat takıntınızı :S
    arkadaş içeriğine bakın önce ya.gerekirse tuvalet suyu olsun içeriği güzelse alırız.
    tat olarak değil de içeriği hakkında kullanıp da yorum yapabilecek var mı?çok övdüler de bunu

7. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Günde sudan sonra en çok tüketiğin şey protein tozuysa tabiki tat önemsenir

Danny Boy ve Karakaş bunu beğendi.
  8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sudan sonra en çok tükettiğin şey protein tozu ise zaten en başından yanlış yoldasın demektir.buda benim yorumum.aroma önemlidir fakat hiçbir üründe bugüne kadar iğrenç denilecek bir tada rastlamadım.bazıları koyu kıvamlıdır bazıları akışkan.bazılarında şeker oranı yüksek gelir bazılarında acımsılık ön plandadır.bana görede içerik başı çeker.

JaM, esen32 ve speedtouch bunu beğendi.
  9. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    arkadaş "içecek" anlamında demiş olmalı. normal yani sudan sonra en çok tükettiği içeceğin protein shake olması. tabii ki önce içerik fakat lezzet de önemli çünkü bir yerden sonra çin işkencesine dönüşüyor.

10. -Doktor3-

-Doktor3- Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nitro tech kullandım 900lük sonlara doğru resmen nefret ettim ama kendimi sıkıp içtim.
    myofuison da kullandım 2 aydır kullanıyorum tat olarak bi sıkıntım yok fakat içerik bakımından nitro daha iyidir bence.
    tadı ne kadar kötü olursa olsun nitro alırım ben.çok kötü olursam kusacak gibi olursam birbirini nötrleyecek şeyler yerim
    çok acıysa 1 kaşık bak
    çok tatlıysa 1 çay kaşığı limonsuyu.

11. lumberjck1

lumberjck1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu ürünü almadan önce bir araştırma yapmak istedim bakanlığa bilgi edinme hakkı çerçevesinde bir dilekçe gönderdim onlarda bana döndüler besin değerlerine bakacaklarını söylediler fakat parti seri no veya kutunun üzerinde yazabilecek herhangi bir numara istiyorlar yardımcı olursanız sevinirim

kutay207 bunu beğendi.
  12. tornadoo

tornadoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende bu protein tozundan 2 kutu bitirdim. Optimum, Hardline da kullandım fakat içeriğinin iyi olması sebebiyle bu protein tozunu tercih ettim. Tadı tatlı diyen arkadaşlar için söyleyeyim içinde splenda tatlandırıcı olduğu için çok tatlı gelebilir. Çünkü kullanan arkadaşlar bilir çaya bir tane splenda attığınızda 3 4 şeker atmış gibi tat verir. Bu sayfaya kadar tüm yazılanları okudum fakat bu ürünü hiç kullanmamış birini iyi yada kötü konusunda tatmin edecek bir yazıya rastlayamadım. Birinin ak dediğine diğeri kara demiş. Tad meselesi kişiden kişiye değişir. Bu sorgulanamaz bence. Burada önemli olan bu sporla uğraşan bizler için bu ürünün içeriği gerçekten üzerinde yazıldığı gibi mi? doğru mu ? Faydala mı? hiç kimse parasını yolda bulmuyor?Hepimiz açısından yararlı olması ve sağdan soldan duyduklarımızdan ziyade ben bizzat Tarım ve köy işleri Bakanlığının bilgi edinme formunu kullanarak bu ürünün içeriği doğrumu değil mi diye sordum cevabını bir ay içerisinde verirler en geç verdikleri zaman burada ki herkes ile paylaşacağım.

kutay207 bunu beğendi.
  13. kutay207

kutay207 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya

son 40 dakikadır yorumları okuyorum ve konuya açıklık getirecek sadece senin yorumunu görebildim.ben 3 kutu bitirdim bu üründen.boş kutulardan birisi duruyor,referans nosu yanlış bilmiyorsam barkod olsa gerek diye düşünerekten onu yazoyorum(7 53182 81284 7)
    iş görür mü bilmiyorum ama belgeler ile ama ürünün yetkilileri ama body sevenler ürün içeriğinin analizini belgeleri ile sunarlarsa mutlu olacağım.
    bu ürün hakkında şu ana kadar ne düşündüğümün bir önemi yok,ne çamur atacak ne de övecek halim yok.eğer gerçekten kalitesinden ödün vermiyen bir marka ise yetkililerden belgeli bir içerik isitiyorum.bu konu açıklanıncaya kadar da bu ürünü almayı beklemeye alıyorum.

14. amortiii

amortiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle aklıma takılan soruları sonra da durumla ilgili yorumlarımı yapıcam.

apw rumuzlu kişi lütfen ürün hakkında analiz raporu yayınlayınız. belki severek kullandıgım tek protein tozu hakkında yanılmıs olmak istemiyorum. ve işin aslı bikac zaman ürününüzü savunmussunuz ancak sonra vazgecmişsiniz lütfen ürününüzün arkasında durunuz.

bu konu hakkında suskun kalmanızın sebebi nedir?
    analiz raporu yetkili bir firma için bu kadar zor mudur?

gel gelelim yapılan negatif yorumların olası sebeplerine;

arkadaşlar benim memleketimde;
    mahalle arası salonlarda whey diye gainer satarlar

bikac sene bu işi yapmıs herkes mal alıp satmaya başlar. ve herkes düşük kar marjlı veyahut distribitörü uygun fiyatlı ürün getirdiği zaman bu satıcılar ürünü kötülerler.

el altından satılan mallar genelde iran malıdır. eger satıcı internet üzerinden alım yapmıyorsa.

bunu satan o kocaman abiler kimsayal manyagı olmuslardır genelde ancak sattıkları proteinlerle size böyle olduklarını iddia ediceklerdir.

unutmayınız ki body salonlarına gelen bicok sahıs (bende gidiyorum lütfen yanlıs anlasılmasın forum üyelerini tenzih ederim cünkü bi arastırma ve paylasım içerisinde bulunmaktadırlar.) gercekten luzumsuz, anlamsız egolar peşinde, olan abilerdir.

american pure whey bi sekilde bende iyi etkiler bıraktı. yaklasık 8 ay evvel kullandım. işin aslı tavsiye ediyorum. hala bulunabiliyorsa...

15. kutay207

kutay207 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    sabırsızlıkla sonucunu bekliyorum bu iddialrın.6 aylık süre zarfında 3 kutu bitirdim ve etkisini görmediğimi söylesem gerçekten yalan olur.şu anda muscletech markasının nitro-tech adlı ürününü kullanıyorum.böylesine ileri seviye bi ürünle kıyaslamaya tabikide giremem lakin amarican pure'ün denildiği kadar bomboş olduğuna da inanmıyorum.sabırsızlıkla bekliyorum bakalım.

16. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
  17. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bodybuilding.com dan kontrol eder misin benim için Weider var mı o sitede?
    Yada weider tanınmayan bir marka mı?

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aşırı tatlılık rahatsızlık vermezse kullanabilirsiniz.etkili bir ürün.

19. wsxwdc

wsxwdc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
  20. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    prosıyon basına uksekoranlı bir proteın gecen bi satıcı arakdasla konustum kendısı bana bu urunu önermedi kalıtesız içinde değişik maddeler bulundugunu söyledı bilmem ne kadar doğru yanlıs

Sayfayı Paylaş