American Pure Whey Isolate 2270g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

37,9%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende salonda antrenman sonrasında ıcıyordum çileklisini yarım yaglı sut ıle tadı aynı mılkshake gıbı oluyor cok lezzetli. koku yapmasının nedenı sut le ıcıyorsanız sut ten kaynaklanır

2. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bence kokunun nedeni süt olamaz süt 1 günde kokmaz

3. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    nası bı kokuymus bu cok merak ettım baya kullandım bu urunu hıc de koku falan olmadı.. Koku sütten olur ama nasıl olur shaker da proteını ıctıkten sonra yıkamazsan çok fena koku olur başka türlu bır koku olmaz

4. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yukarıda bi arkadaş normalde proteinin yıkanmadığında kokması gerekiyor ama bunda koku olmuyor demiş, yani ürün acaba sahtemi demeye getirmiş; ben de yıkamadığım zaman o bozuk protein kokusu olduğunu yani ürünün sahte olmadığını düşündüğümü söylemeye çalıştım.. umarım şimdi anlamışsınızdır.

serkanhancer bunu beğendi.
  5. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Tamam o zaman sıkıntı yok:)

6. 23balaban

23balaban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, benim aldığım ürünün kutusunun üstünde Amerikadan ithal edilmiştir diyor ama aynı zamanda ithalatçı şirket olarak da Rusyadan bir şirketi gösteriyor.Bu çelişki benim kafamı karıştırdı. Sahte olma ihtimali var mı? Siz ne düşünüyorsunuz?

7. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    son dolar artışlarından sonra protein tozları fiyatları iyice fırladı 180 tl den aşağı toz satan marka kalmadı sayılır ben bu markayı daha önce de kullanmıştım. 110 tl ye bulunca 2 kutu aldım fiyat olarak uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum

8. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürünü Ankara'da nereden 100 tl ye alabilirim arkadaşlar? Bilen varsa özelden yazsınlar lütfen.

9. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    artık 100 degil buna da zam geldi...

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    kardesım uzun kılo verme seruvenınden sonra bayram sonrası spora baslamak ıcın hazırlık yapmaya basladı :) hazırlık dıyorum cunku t-shırt ve esorfman ayakabı falan almıs yenı canta almıs :)

bena oldukca ozenmıs durumda hatta senı gecıcem 1 yıl sonra ufacık kalcan yanımda dıyerek ekndını motıve edıyor :)

neyse asıl konuya donım ben okadar heveslıkı hemen daha baslamadan gıdıp proteın tozu bıle aldık :) ( ben her ne kadar gerek yok en az 6 ay bekle desemde beslenme uzmanı kullanabılcegını soledıgı ıcın uzatmadan gıdıp aldık :) ) tabı o benım gıbı vejateryen olmadıgı ıcın whey almıs :)

American Pure Whey Isolate urununu aldık cılek aromalı olanından eve gelınce denedım hemen tabıkıde sunu solım ıctıgım en ıyı proteın tolarından bırı aroma olarak ama tadı oldukca sekerlı ama suda var ıcınde aspartam olmadıgını bılmek rahatlatıcı

tad olarak oldukca tatmın edıcı ve gercekten guzel bır aromaya sahıp eger gunde 2 olcekten fazla ıcmıceksenız baymıcaktır ıcınde aspartam olmaması artı ozelıgı ben urunu begndım tad olarak

urunde olcekte yazan proteın oranı hakkındakı haberler bence spekulatıf bırazda pek takmamk gerek

fıyat olarak bakırkoydekı tanınmıs bır eczaneden 125 tl ye aldık

Son düzenleme: 30 Ekim 2011
  11. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Bayrampaşada Karamazov kardeşlermi var.
    Nasıl olurda Genrise kullanmaz kardeşin:D

Danny Boy bunu beğendi.
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ihanet ettı bana abı :)

ılla bunu alcam dedı ne alakaysa :)

abı sen tadı kotu demıstın almıcaktım o yuzden krdesım ılla alalım dedı aldık abı tad cok guzel acaba senın urundemı bır sorun vardı

hogan bunu beğendi.
  13. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Ya bende çikolatalı vardı tadı iğrençti
    kokusu bile çok kötüydü
    belki bana bozuk mal geldi bilinmez
    ama genrise alsam böyle şey asla olmaz dimi:D

Danny Boy bunu beğendi.
  14. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Genriseyi birşekilde msjında bulunduruyorsun söylemek istediğin tam olarak ne ? :D

hogan bunu beğendi.
  15. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben şukadarını sçylüyüm kim neyi kullanıyorsa ona en iyisi bu diyor ama istatistiklere ve en çok satanlara bakıldığında optimum başı çekiyor bu ürünün adını dahi duymadım açıkcası az para vermek içinde bunu almaya değmez ve satışdada içeriktede başı çeken markalar varken hiç maceraya atılmanın anlamıda yok bu dünyada bukadar bady yapan adam var yani bü türklermi zekiydi bu konudada bu ürünü almaya başladık amerikada üretilmesine rağmen amerikan sitelerinde bile geçmeyen bi ürün için değmez.paranıza kıyın adam gibi bi marka alın bence geriisi boş görünen köy klavuz istemez.

16. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123

Herşeyden önce Türkler çok zekidir.

Adamlar kullanmış yorumlarını yapmışlar.

Asıl sen kullanmadığın bir ürünle ilgili yorum yapmışsın ki bu da senin zeka seviyeni gösterir.

Weider de Amerikan sitelerinde geçmiyor. Bu markanın kötü olduğu anlamına mı gelir?

Bu markanın Gainerını kullandım. ON Seriouss Mass dan farkı yoktu.

Bence tercih edilebilir bir marka.

Lütfen ürünü kullanmadan yorum yapmayalım.

Herkese iyi sporlar.

Danny Boy bunu beğendi.
  17. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben kimseye gerizekalı demedim zekanla probleminmi var bukadar alındın da zıpladın ortaya herkez yorumunu yapmış bende yaptım yorumumu ben ztn türküm kardeş sen alındın çümeleleri tersinden okuyorsun anlaşılan evet bu ürünü kullanmadım kullandım çok iyi diyen de 3 5 kişi var diğer yorumlara bi bak kimse hakında bişey bilmiyor soruyor sadece bende tanınmamış bi ürünü para verip bu çok iyidir diye kullanmaya değmez demek istedim hiçbir markayıda övmedim kullandım şu marka çok iyide demedim iyi olup olmadını 2 3 ay kullanmaylada kimse anlayamaz kimse 2 3 ayda anlaşılıcak kadar hacimde yapamaz basit bi mantıkla adı duyulmuş ve çok kullanılan ürünler varken bilinmedik bi ürünü tercih etmek yanlış bu bana göre bir düşünce. senin insanlarla problemin varsa benden uzak dur başkalarında ara çareni uslubunada dikat et.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:16 ----------

he bir de weiderin geçtiği sana en az 10 tane amerikan sitesi gösteririm araştırmayı öğren önce sen.

Son düzenleme: 5 Aralık 2011
  18. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123

Türkçeyi daha iyi öğrenmen ve daha doğru cümleler kurman dileğiyle seni kendi üslubunla başbaşa bırakıyorum.

Daha fazla off-topic olmasın. Ben söyleyeceğimi söyledim.

Herkese iyi sporlar.

19. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

türkçemde sorun yok kullandım pc ile alakalı bir sorun seninle daha fazla polemiğe girmeye benimde ztn niyetim yok bende söyleyecegimi soyledim herkez görüşlere saygı duyarsa sevinirim sonuçta kavga etmek için yorum yapmıyor kimse buraya.

20. Sks

Sks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence wheyi başarısız bu markanın. Ama likit aminosu o kadar başarısız değil.

Sayfayı Paylaş