American Pure Whey Isolate 2270g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

37,9%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle herkese merhaba ben bu ürünü yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum diğer markalardan kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama 5 lb yi 110 tl ye aldım (peşin)bir arkadaşımın markasını bilmediğim bir protein tozu vardı ona göre bayağı bi yoğun kıvamı var ayrıca ürünün üzerinde rusyadan ithal yazıyor

Son düzenleme: 1 Şubat 2011
  2. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Ben hocamdan aldım.

Fakat açık arttırma vb. sitelerde rahatlıkla bulunabilir.

Google'a ürünün adını yazdım ve 5-6 yerde satıldığını gördüm.

3. güçlü

güçlü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    SERBET
    Yer:
    İST
    ben bu bu gün ikinci kutuya başladım topaklamayı engellemek için az suyla pudindg kıvamında yapıyorum çikolata aromalısı gayet başarılı etrafımda yarışmaya hazırlanan arkadaşlarda baya memnun daha tecrübeli arkadaşların tavsiyesiyle almıştım gayet memnunum

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    bu ürünü 2 haftadır kullanıyorum.yanında hardline 9000 amino asit,hardline creatin, ve un,iversal amino beef alıyorum.etki oalrak bir şey söylemek için hem çok erken hemde sadece whey kullanmadığım için etkisini tam olarak anlamam oldukça zor.

tat konusuna gelirsek ;iğrençlikte universal animal max la kapışır.genllikle çikolata aromalı ürünleri tercih ederken gittim çileklisini aldım.tatlı sevmeyen biriyseniz aşırı tatlı gelecektir.kıvam olarakta jelimsi bir akışkanlığa sahip.suya kolay karışmıyor topaklanma oluyor.bence tat olrak iğrenç.soğuğa yakın suya karıştırarak bunu aşmaya çalışıyorum.

kıvam,tat,suda çözünme oalrak optimumu tek geçerim.bu açıdan hiç memnun değilim.
    ama içerik olarak oldukça tatminkar bir ürün.optimum alma amacıyla gidip twinlaba niyetlenip bunun içeriğini incelemem sonucu pure whey aldık.ürün içinde barındırdığı bcaa ve glutamin ile ayrıca supplement almanıza gerek kalmıyor.protein oranıda oldukça iyi.izole olması antreman sonrası için iyi ama uzun süreli salınımlı whey istiyorsanız tavsiye etmem.
    fiyat olarak ankarada 2,3 kg lik kutusu 115 tl.(tam ağırlığından emin değilim 2,5 ta oalbilir )

5. güçlü

güçlü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    SERBET
    Yer:
    İST
    çk az suyla karıştırıp puding kıvamında kullanırsanız topaklanmayı önlersiniz tabi agız tadınıza uyursa benden nacizane bi öneri

6. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Sütle karıştırdım 300ml, shaker ağzına kadar köpük doldu, ama tadı harikaydı :)

Suyla da hiç fena deil tadı ben su ile tüketiyorum, süt çok şişkinlik yapıo.

7. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Köpük olayı bende de oluyor, ama tadı harikaydı demişsin benim hiç hoşuma gitmedi açıkçası.. Biyerden sonra bayıyor; çok tatlı geliyor :).. Ama içemeyeceğim whey protein yoktur o da ayrı bi konu :D

8. iskendeer

iskendeer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunu nasil kullanmaliyiz

9. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
  10. reebok95

reebok95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende çileklisini kullanıyorum.tadı tek kelime ile mükemmel.süt yoğurt su neye koyarsanız tadı enfes oluyor.ürünün aminoasit profili ve içeriği de oldukça iyi.buarada çok bulunan bir ürün değil sanırım.ben kendi salonumdan aldım.

11. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    güzel ürün içerikte tatmin edici...

12. redblood

redblood Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Antalya
    arkadaslar henuz urunu almamis almak uzare olanlar icin soyluyorum,icerik tatmin edici olabilir fakat optimum karisim,tat,icim kolayligi az kopuk olusu ile her acidan bu urune 100 basar,bir kere kiva igrenc resmen jel gibi oluyor ve insan icerken midesi bulanmasi an meselesi,bir arkadasimizin dedigi gibi sut ile alinca cok sisiriyor ki su ile alindigi taktirde iyice igrenc bir hal aliyor,bilmiyorum belki optimuma cok alistim o mukemmel bir whey gelmis gecmis en iyisi 8-9 farkli marka denedim optimum kadar insani az rahatsiz edenine rastlamadim optimum gibi muthis bir whey den snra belki bana igrenc gelmis olabilir ama denemek icin alanlar eger onceden optimum ile bir tecrubeleri varsa pisman olma yuzdeleri cok yuksek,tipki beim gibi,icilmez resmen igrenc demiyorumm fakat optimum varken iskenceye gerek yok diyorum allahtan arkadasla ortak aldik yari yari paylastik deneme amacli en buyuk tesellim bu oldu.bu sadece kisisel fikridir almak isteyen sadece fikirie ihtiyaci olan arkadaslara faydasi olmasi umudu ile yaziyorum,cenab allah bu ise gonul veren emek veren herkesin yar ve yardimcisi olsun,saygilar....

13. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Şuan bir arkadaşımla birlikte kullanıyoruz su ile. Belki ilk protein tozumuz olduğundan fazla sorun etmedik. Ancak arada bir midemin ağzıma geldiği de olmadı değil. Ancak protein tozunu tadından dolayı almak yada almamak bana göre saçma. İçeriği,kalitesi yakındır tadı bir kıstas olabilir ancak sırf tadı içinde en iyisi demek yanlış.

Bu ürünün içeriği birçok üründen daha iyi ancak neden adı neredeyse hiç duyulmamış yada yüksek oylar almamış? Benim kaçırdığım ne var? Sırf bu yüzden diğerinde myofusion u tercih edeceğim..

14. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bu ürün yurtdışında hiçbir sitede yok arkadaşlar..gören varsa adresini yazsın sitenin biz de bakalım..

15. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Bence abarttığınız kadar kötü bir tadı yok, tamam biraz tatlı ama tad olarak gayet rahat içilebilir.
    Mide bulantısı falan da yapmadı bende.
    Pet şişede bile çok rahat çözünebiliyor, shaker'da hiç bir sorun olmuyor.
    Çikolatalısının tadı fena deildi.
    1 kutu bitirdim.
    Şimdi çileklisini deneyeceğim.
    Tavsiye ederim.

16. redblood

redblood Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Antalya

bendeki cilekli soylediklerim cilekli baz alinarak degerlendirilsin cikolatali daha farkli olabilir...

17. crixte

crixte Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eee arkadaşlar peki sonuç? bi arkadaş test ettiricem die yazmış merakla bekliyorum..

18. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmaya başlayalı 1 ayı geçti, gerçi kreatinle birlikte kullanıyorum fakat uzun süredir yaşadığım kilo alma sıkıntısını aştığım düşünülürse kesinlikle tavsiye ediyorum.. Ürüne başlayalı 78 kg dan 83 kg a kadar çıkmış bulunmaktayım :)
    Ayrıca merak ettim de bu konu neden proteinler bölümüne taşınmıyor??

19. Savaş23

Savaş23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    Kocaeli
    ben bu ürünü tavsiye ediyorum gayet iyi 64 kiloydum ürünü kullanmaya basladım 1 ay oldu benimde 68 kilo oldum

20. lazur

lazur Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    rize
    bende il içerken ''protein degıl lan bu'' demıştm etkısını hıssettırıyor ama ıçerken degıl :)

Sayfayı Paylaş