Ameliyat Sonrası Spora Dönüş İçin Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MucizeAdam tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MucizeAdam

MucizeAdam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhabalar. Forumda yeniyim umarım bazı şeyleri yanlış yapmıyorumdur. 8 ay önce geçirdiğim ağır trafik konusunda ölümden döndüm. Çok ciddi sıkıntılar çektim. Şimdiyse sağ ve sol femurlarda 38'er santimetre platin ve sağ el baş parmağımda vida bulunmakta. Lakin artık bir engel olmadığını doktora onaylattıktan sonra 2 gün önce spor salonuna yazıldım. Daha önceden ciddi basketbol ve eskrim geçmişim var. Altyapım sağlam yani.

173 cm boy 68-70 kilo'dayım. Bugün girdiğim ölçümlerden sonra ise kilo 68.4 yağ oranı %12.4 vücut sıvısı %67.3 ve kas kütlesi 57 kg geldi.

Fotoğraflar güncel tarihtedir. Foruma yüklerken problem çıktığı için link budur arkadaşlar: [​IMG] http://postimg.org/gallery/ge2d3j0u/

Program olarak 2 haftalık oryantasyondan sonra başlamayı düşünüyorum. Bacaklarımı platinlerden ötürü sadece koşu bandında açmayı düşünüyorum. Yani program adına bacak-off olacak. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim antreman adına?

Teşekkür ederim şimdiden :)

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    çok geçmiş olsun öncelikle ki geçmiş:)
    vücudun daha önceden bu sporu bi süre yapmış gibi görünüyor yani altyapın harbiden iyi çok daha iyi olabilirsin sadece başla çalışmaya beslenmenide aksatma gerisi gelir

3. MucizeAdam

MucizeAdam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim. Bu kadar hızlı bir şekilde iyileşmemin en büyük etkisi spor geçmişim zaten. Kendimi iyi hissettiğimde dumbell'larla falan takıldım evde biraz. Program için öneriniz var mıdır?

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    bi süre başlangıç programıyla çalışmanız vücudu hazırlama aşamasında yararlı olur

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş