Ameliyat oldum. Ne yapmaliyim? Yardım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ceyhunces tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ceyhunces

Ceyhunces Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bundan 6 ay once bi salona kayit oldum ve spor yapmaya basladim. Haftanin 4 gunu duzenli olarak salona gittim. L carnitine CLA Kardiyo kas koruma derken 5 ayda 118 kilodan 102 kiloya dustum. Tam forma giriyorum derken trafik kazasi gecirdim ve dizimden ameliyat olmak zorunda kaldim. Neyse ayrintilari sorarsaniz anlatirim. Su an evde yatiyorum ve 108 kg. Oldum. Ayaga kalkabiliyorum. Uzerine basabiliyorum. Kilo almamak icin onerilerinizi bekliyorum. Saygılar...

2. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende sakatlandım formumun zirvesindeyken bilekten kola kadar kaslar mı ne zedelenmiş ciddi yaklaşık 3 hafta - 1 ay kadar hıcbır hareket yapmıyorum ciddi bi kas erimesi olur mu dıye sordum kimse ilgilenmıyor arkadaş kolum 37 cm iken oldu 35-36 arası bişey kimse ilgilenmıyor senın sorununa dönersek kardeşim karbonhidrat beslenme hafif şeyler ye illa kilo alıcaksın hareketsizlikten ama bunu korumak ıcın öğün aralarında meyve atıştır olmadı bakkaldan form aldır 50 kurusluk onları ye

Ceyhunces bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş