Amelelerin ulkesi! Almanyada yasiyorum ve 3 vardiya calisiyorum. Yardim bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tolzer tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Tolzer

Tolzer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle merhaba. Bu ilk mesajim olacak. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.
    Daha oncede bu spor ile zaman zaman ugrastim fakat maymun istahli olmamadan dolayi pek bir istikrar saglayamadim.
    Ancak gecenlerde aynanin onundeki halimi gorunce kendime uyuz oldum. Ve gittim linkteki cihazi aldim http://halifax.yatbo.ca/pics/ad_img/forsale/health-beauty/a925361.jpg
    Yaklasik 60 uzerinde egzersiz cesidini yapabiliyorum vs.
    Amacim biraz kilo verip hafif kasli insanlar sinifina girmek. Haaa birde P90x olayi var.
    Simdi ilk etapta dusuncem su. Forumda da bulunan bir antreman programini uygulamak. Ve p90x yapmak. 1 gun belirledigim bir antreman ertesi gun dinlenme 3 ncu gun P90x.
    Bir baska sorunda; basliktada yazdigim gibi bir fabrikada calisiyorum. Ve 3 vardiyali. Beslenme haliyle rezil durumda. Antreman saatlerimde sanirim oyle olacak. Sizlerden ricam bana neyi tavsiye edersiniz.
    Herkese saygilar ve sevgiler.

Son düzenleme: 3 Şubat 2014
  2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Benim fikrimi sorarsan yeni basliyorsun bu yuzden bu sekilde kombine bir program uygulaman pek dogru olmaz.Sonucta farkli etkilere sahip iki calisma stili.Birlestirmek biraz tecrube isi.Bir profesyonel yardimi alabilirsen olabilir ama tabii ki.Benim fikrim boyle kombine bir calismadan ziyade forumdaki baslangic seviyesindeki programlara bakman.Ek olarak daha da fazla yag yakmak istiyorum diyorsan fazladan kardiyo yapip daha hizli sonuc alabilirsin.Bu konuda bircok bilgi forumda mevcut.Iyi sporlar :)

3. Şeyhül-islam

Şeyhül-islam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    alman bodybuilding web sayfaları ve forumları bizden çok daha ileri seviyedeler almancan iyiyse oralarada göz atmanı tavsiye ederim.

4. Tolzer

Tolzer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle ilginize tesekkurler.
    Vakit darligi ve beslenme sikintisi olacak sanirim ama bu sefer inatciyim.
    Sevgili Seyhulislam; elbetteki alman sitelerinde guzel seyler var. Ama bizden cok ileri olduklarini dusunmuyorum. Evet bazi konularda gerek alim gucu, gerekse istedikleri urune ulasma avantajlari turkiyedekinden cok fazla.
    Sorum aslinda birazda su. Aramizda 3 vardiya calisan ve bu isi ciddi ciddi yapan insanlar varmi?
    Varsa ne yer ne icerler? ne zaman yerler? ne zaman spor yaparlar? Protein takviyesi sart gibi gorunuyor. Neler yaparlar?
    Benzeri sorular.
    Tekrar tesekkurler.

5. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Eger 3 vardiya calisma mevzusunu biraz daha acarsan ben ve diger arkadaslar biraz daha kolay yardimci olabiliriz.Yani sikinti zaman mi, ogun saatleri mi? Tam olarak seni zora sokan durum ne bunu soylersen belki oneride bulunabiliriz :)

6. berkay736

berkay736 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Konuyu yeni gördüm. Bendede aynı problem var çözüm arıyorum deneyimli arkadaşlar yardım edebilirlerse sevinirim

Sayfayı Paylaş