Amatör bir sporcuya tavsiyeleriniz ? :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 3nis tarafından 4 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 3nis

3nis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Bartın
    Merhaba arkadaşlar;

1 Ocak ta 98,6 kg dım fakat 2 aydır şeker ve tuzlu yiyecekleri kestim ve yediklerimede dikkat ediyorum.

Şu anda kilom 87 - 90 arası devamlı değişkenlik gösteriyor.

Geçen hafta çarşamba günü spor salonuna başladım ve sadece koşuyorum.Günde 5 km koşmadanda bırakmıyorum.

Haftada 5 gün koşabileceğim için ve haftasonu 2 gün herhangi bir aktivite yapamayacağımdan dolayı en azından karın bölgemdeki yağ oranını azaltmak için
    http://www.hepsiburada.com/Liste/be...ctId=sporkupa06&categoryId=27012456#Gorseller

buradaki gibi bir cihaz alsam mı ki diye düşünüyorum.

Ya da sizim bana tavsiyeleriniz neler olur.Amacım öncelikli olarak 90 kg dam 70 kg aralığına inmek tabi 1-2 ay gibi bir sürede değil acelem yok kilo vermekte.

70 kg a inincede body olarak kaslarımı güçlendirmek olacak.

Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Öncelikle kolay gelsin
    1. O gösterdiğin ürün sadece para tuzağı karın yağların sadece diyet ve sporla erir hele hele bölgesel zayıflamayı felan unut.
    2.Ağırlık çalışmak için zayıflamayı bekleme ağırlık antremanı en çok yağ yakan ve diyette kasları koruyan bir çalışmadır.Genelde düşük karbonhidrat+ yüksek proteinli bir diyet, ağırlık antremanı + bitiminde kardiyo en popüler zayıflama programıdır.

3. 3nis

3nis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Bartın
    O zaman ben önce kaslarımı çalıştırıp sonra koşuya devam edeyim değil mi ? :)

4. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Aynen öyle.Protein tozu dahi kullanabilirsin.Tam olarak vücut özelliklerini yazarsan yardımcı olmak isteyen arkadaşlar çoğalacaktır.

5. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    öncelikle yaşınıda yazarsan iyi olur. spor aktiviten dışında daha sağlam bir beslenme düzeni oluşturursan eğer protein ağırlıklı yemeye özen gösterirsen daha hızlı bir gelişim göstereceğine ve istediğin hedefe ulaşabileceğinide göz önünde bulundurmalısın. yağ yakıcı kullanmana gerek yok aslında ama ille de kullanıcam diyorsan kullanabilirsin. yağ yakıcılar konusunda forumda baya bi bilgi var araştırabilirsin.

6. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Diğer arkadaşlarda konuyu gayet güzel değerlendirmiş ufak birşey eklemek istiyorum başlarda yağ yakıcı kullanmana gerek yok ama duraklama dönemi yada diyetin ileri safhalarında carnitine kullanabilirsin faydasını görüceksin emin ol.

Sayfayı Paylaş