Alt Karında Geçmeyen Şişlik

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve egeooo tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba arkadaşlar, 8 aya yakın süredir spor yapıyorum pek duzenli beslenemıyorum ama beslediğim sure zarfındada evde şeker hastı olduğu nedeniyle yağsız tuzssuz ve kepekli ekmek tüketiyorum özellikle kahvaltıda çok peynir yiyorum genellikle günde iki öğün yiyorum bazense 1 öğün ama elimden geldiğince kardiyo yapıyorum haftada 4 gün spor yapıyorum en az vücut ağırlığımla spor yapıyorum barkfiks şınav birde dumbell kullanıyorum kendimi sıkınca baklavalarım belli oluyor ama alt karınım salınca deli gibi şişiyor amacım hacim genişletmek değil fit durmak neyse uzatmadan resimlerimi paylaşayım bu salık halleri vücudumun http://i.hizliresim.com/WVL2Zm.jpg http://i.hizliresim.com/6ZLRn9.jpg buda sıkınca http://i.hizliresim.com/M63Yok.jpg bu alt karını nasıl yok edeblirim yardımcı olun arkadaşlar gercekten çok sevinirim bu arada boyum 181 kilom 74

2. douevenliftbro

douevenliftbro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar , resimlerine baktım ve daha fazla karın çalışman lazım ayrıca karbonhidrat alımına dikkat et ekmek vs seyler yememeye çalış kendine süre ver ayrıca haftalık karın programı bulmalısın sadece mekik ile tam verim alamazsn dostum kolay gelsin

egeooo bunu beğendi.
  3. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ekmek yediğimde kepekli yiyorum şuan her antrenmandan sonra kullandığım bir karın programı var youtube aracılığı ile nekadar etkili olur bilmiyorum buda o https://www.youtube.com/watch?v=MnGFyGVezvI karın programı uzun bir süredir eritemedim nasıl gidecek bilmiyorum yemiyorum olmuyor duzenli besleniyorum olmuyor napacam bilmiyorum dostum :(

Son düzenleme: 25 Mart 2015
  4. Dokuzzzzz

Dokuzzzzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Gaziantep
    Sen 8 ay boyunca spor yapmamışsın sadece stres atmaya gitmişsin o zaman dilimi içerisindede spor salonunda kim ne yapıyorsa onu yapmaya çalışmışsın önemli olan agır çalışmak degil dogru hareketi yaparak agırlık arttırmak kendi agırlıgına yakın agırlık kaldırdıgını söylüyorsun ama ek bişi yok sabahları peynir yerken birazda yumurta beyazı ye karın da baklava degil onlar sadece biraz çalışmışsın onun verdigi sıkılık sporu dogru zamanda dogru şekilde yapmazsan senin için stres atmanın dışına hicbir zaman çıkmaz kusura bakma kardesim sadece düşüncelerimi yazdım.

egeooo bunu beğendi.
  5. 123nova123

123nova123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede beslenmende sıkıntı var sunu bi kere yazın kafanıza beslenme yoksa sporda yoktur yani biri olsun digeri olmasın hiç bi şey yapamazsın ekmek diyosun sunu söyleyeyim ekmegin cavdarı tam bugday vb. Ekmek çeşitleri sadece satıs amaçlı böyle farklılıklar ile sunuluyo (sabah programları saolsun ordan gördüm ) ekmek yeme yani ekmeksizlikten ölen veya zarar gören görmedim beslenme programıno saglam ayarla sorun orda bide bolca maydanoz ye yag yakma oranı fazla aynı zamanda bol bol limonlu su tüket kücük şeyler ama etkilidir 8 ay sadece zaman geçsin amacıyla gidilmiş dikkat et

Sent from my iPhone using Tapatalk

egeooo bunu beğendi.
  6. 4urock

4urock Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    dostum aynı sıkıntıyı bende çektim, 6 ayrı doktora gittim hepsi yağ diyip geçti yağ falan değil, bi çok etmen var. bana mail den ulaş [email protected] yardımcı olurum sana

egeooo bunu beğendi.
  7. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tabi ki kusura bakmam düşünceleriniz icin teşekkürler yardimci oldunuz eskiden cok kiloluydum birkismini evde calisarak eritim alt karinida eritirsem guzel olacak çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için bu arada eski halimide paylaşayım sizle :D http://i.hizliresim.com/P5ZBod.jpg

8. 4urock

4urock Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    eski halinde ki yağ işte :) şimdi ki halin değil. yağ var halen ama senin durumun şişkinlik olayı

egeooo bunu beğendi.
  9. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    vallahi şunu bir çözelimde başka birşey istemiyorum :D

10. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ oranın isteğin görüntüye ulaşabilmek için hala yüksek.
    Buraya kadar kendi çabanla gelmişsin tavsiyem bundan sonrasını tirizce ilerlet diyetisyene gir testlerden elde edeceğin sonuca göre adım atarsan bunu da başarırsın

11. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    yahu kusura bakmayın da okuyorum şimdi yorumları,neler tavsiye edilmiş.daha ne yağı yakacak bu arkadaş ben anlamıyorum?sıkıntı yağ oranı değil hacim.sizin yemek yemeniz lazım hocam.8 aydır idman hakkını veren birine benzemiyorsunuz,çünkü beslenmeniz zayıf.hacim kazanmanız lazım.bunun için de bol bol yemek yemeniz lazım.gün içindeki toplam aldıgın kaloriyi artırman lazım.ekmek de yiyebilirsin abur cubur da yiyebilirsin daha temiz de beslenebilirsin,orası sana kalmış.ne yiyeceğinin çok önemi yok.önemi olan ise gün içinde aldıgın toplam kalori miktarı,ve yaklaşık belirleyeceğin makrolarına ulaşmaya çalışman.yemek yemek yemek.

bu arada karındaki o durum da lordozdan ötürü olabilir.fotolarda gerekli açı yok fakat lordozun olabilir.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  12. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  13. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum belini yan tarafları falan nasıl erittin?

14. egeooo

egeooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vallahi hala belimin arkasinda birazda olsa yağ var ama cardio adonis hareketleri cok yardimci olur diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş