Alt karın yağlanma ve body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hsnsafat tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hsnsafat

hsnsafat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda daha once buna benzer konu açıldıysa yönetici arkadaslar kusura bakmasın arama yaptım ancak bulamadım :)

2 aydır diyet+cardio yapıyorum ve 88 kilodan 76 ya düştüm 180 cm boy uzunluğuna sahibim ve vucudum çok cocuksu gozukmeye başladı :) Kilolu halimde alt göbeği saymazsak daha oturaklı bir vucuda sahiptim :)Merak ettiğim konu vucudumda özellikle alt karında hala yağ tabakası mevcut sadece fitness devam etsem alt karın bir süre sonra elbet erir ama bu sefer dahada kotu vucut goruntusu olucak..Bunun yerine 30 dakikalı koşu ve protein tozu ile body yapmaya başlasam sizce doğru olurmu ?(Fitness süresi boyunca bol süt ve tavuk göhsü yedim ancak protein için yeterli olmadı sanırım )Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Basari olmussun ama gorunmene degil saglikli olamana bakman lazim bu yapiyla Karin eritmesi o kadar kolay degil sadece genislemesini onle body yaptikca o geri kalicak one gitmesi sorun degilde yanlara buyumesin sakin yoksa zor

3. hsnsafat

hsnsafat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zor oldu ama sonuç aldım gibi..Yanlara doğru genişleyeceğini sanmıyorum çünkü yan kısımlarım ciddi anlamda eridi sadece alt orta kısımda sıkıntı var :) 35-40 dakika koşuya devam ediyorum birer gün araylada ağırlığa giriyorum bunun yanında protein tozu kullansam erken mi olur bilmiyorum ancak sadece süt ve tavuk göhsünün yetmediği kesin iyice küçüldüm :)

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    en son alt karın erıyor ondan cok zor bır bolge mekık te cekın sıkıslastırır o bolgeyı sarkmasını engeller

5. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Fotograflarını koyarsam daha güzel ve dogru yorumlar alabilirsin..

Sayfayı Paylaş