alt karın ve yan bel sorunu... önerilerinizi bekliyorum...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mehmet_dedeoğlu tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mehmet_dedeoğlu

mehmet_dedeoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar,

boyum 1,89 kilom 96 yaşım 19...

1,5 yıldır ilaçsız fitness ve vücut geliştirme yapıyorum. geçen yaz 4 aylık sürede 102 kilodan 89 kiloya düştüm ama kışın öss filan derken bide bölünmüş programın(v.g programı) etksiyle 96 kiloya kadar çıktım. şimdi yeniden spora ağırlık verdim ve haftada 3 gün çalışıyorum hafif diyetle birlikte... benim sorunum yan beldeki yağlar aslında ve onunla birleşen alt karın. göğüste veya üst-orta karında bir sorun yok hatta abdominallerin 2 sırası belirgin omuzlarıda kışın büyüttüm ama işte tek problem şu yağlar. yani dengesiz bi görünüm fena halde canımı sıkıyor. bu gruba yükleniyorum twist çakı mengene ters mekik hatta üst ve orta karınım kuvvetli olduğu için mekkleri ağırlık alarak da yapıyorum ama 1,5 aydır bi değişiklik olmadı. hocam doğru yolda gittiğimi söylüyor ama bilmiyorum nasıl olacak. diyete mi yüklenmeliyim yoksa vücut geliştirmeye devam edip toparlanmasını mı beklemeliyim?

2. splash19

splash19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşım resim koyabilme imkanın varsa biraz daha yardımcı olmaya çalışabilirz haftalık programınıda 3 günlük yerine 4 günlük yapmanda fayda var... pazartesi-salı-perşembe cuma gibi...

3. bulkman

bulkman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çanakkale
    kardeşim sana önerim dietine sadık ol karın bölgesi zor eriyen bir kısımdır ağırlık idmanın sonuna bisiklet ekle en az 20 dk bin ,bugün bir çok insan hiç spor yapmadan sadece diet yaparak istediği kiloya ulaşabiliyor tabi bunlar spor yapmaya vakti olmayan kişiler o yüzden sen daha avantajlısın sadece sabır gerekli doğru yoldasın kolay gelsin.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    agirlikla mekik vb hareketler yapmak yaglarinin yanmasini saglamaz yaglarinin altindaki kaslarini buyutur. aerobik egzersizler (kardiyo-bisikletvb) yapmalisin tabi diyetsizde olmaz. bu asamalardan gecerken protein alimini yuksek tut kas kaybin minimuma insin.

pastnova bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş