Alt karın problemi yardım eder misiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve b1oodi tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, yaş 40, boy 1.90, kilo 82 resimler 10 barfiks 20 şınav 5 set yaptıktan sonra çekilmiştir toplamda 50 barfiks 100 şınav oluyor, üzerimdeki yağ parlatıcı falan değil, antreman sonrası olan ter :))

Şimdi sizlere sormak istediğim üst karın bölgemde karın kaslarım sıkınca belli oluyor. Resimlerde görüldüğü gibi alt karın bölgemde ki yağ bir türlü gitmiyor.

Her gün koşuyorum, her gün yüzlerce mekik ve p90 x2 ab ripper yapıyorum, şeker tüketmiyorum. Beslenmemde satece tatlı olarak sabahları 5-6 dilim tam buğday ekmeğinin üzerine köy tere yağlı ve ball, sürerek tüketiyorum. birde tam yağlı ezine peyniri yiyiyorum. bunun dışında diğer öğünler hep proteinli besinler pilav yersem lapa şeklinde makarna yersem de yağsız suda haşlanmış şekilde tüketiyorum. Acaba nerede yanlışım var?

Şu karın kaslarını tamamen çıkartıp şu midemi dümdüz yapamadım gitti. Neler önerirsiniz dostlar? nerede yanlışım olabilir.

Şimdiden teşekkür ederim

Ekli Dosyalar:

• 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      83,6 KB
      Görüntüleme:
      180
    • 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      93,6 KB
      Görüntüleme:
      178
    Son düzenleme: 22 Temmuz 2012
    pastnova bunu beğendi.
  2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    b1oodi bunları ne kadar zamandır yapıyorsun? çünkü sadece göbek değil vücut olarak yağlı gözüküyosun hacim olarak iyisin ama yağ oranında çok düşük değil..
    o bel bölgesindeki yağ %7 lere düşmeden gitmez.bunun için yağ hacim almaktan vazgeçip 1-2 ay sağlam bir definasyon programı uygulayacaksın (ki bu sırada kas kütlenden de illaki kayıp oluyor) yada bunları zamana yayacaksın ama bu şekilde 5-6 aydan önce de sonuç bekleme.
    kolay gelsin..

3. ebilir

ebilir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynı sorun bendede var yaşım daha küçük 17 yaşındayım ama bir türlü alt karın kaslarımı çıkaramadım dokununca farkediyorum ama görünürlükde belirginlik yok 1.75 boyum 59-60 kilo arasında birşeyim yağlı oldugumuda düşünmüyorum ama başlarda hep mekik çektigim için alt karın kaslarını çalıştırmadıgım için çıkmadıgını düşünüyorum

4. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, kardio 4 senedir yapıyorum. ilk başladığımda 97 kiloydum, zaman içinde 80 kilolara kadar düştüm, boyum 1.90 kilo 80-82 arası oynuyor, barfiks 3 yıldır yapıyorum, son 1 yıldır ise; barfiks, şınav, dips yapıyorum setler halinde neredeyse her gün. Son 6 aydırda p90x ab riper serisini yapıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:34 ----------

Yaa aslında göbek haricinde başka bir yerimde yağ yok, hatta yaşıma göre baya bir kaslandığımı düşünüyorum, nasıl bir program uygulamalıyım? peynir ve balı mı diyetimden kaldırmalıyım acaba? çünkü bu kadar spora taş olsa erimesi lazım ama alt karın erimiyor. Beslenmede bir problem var gibi geliyor bana.

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    madem zamana yayarak olmadı o zaman definisyon yapabilirsiniz bence. size biraz kas kaybıda yaşatır ama temel amacınız illaki göbekten kurtulmaksa önce ondan kurtulup sonra tekrar yağsız bi şekilde kas kütlesi alabilirsiniz.
    beslenme tabi ki şart ama sadece sabah öğününde aldığınız az bir miktar tereyağı ve balın sizi bu kadar yavaşlatabileceğini ben düşünmüyorum.
    forumda definisyon programlarını bulabilirsiniz.
    kolay gelsin..

b1oodi bunu beğendi.
  6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş