Alt göğüsteki erimeyen yağlar (Resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve WStrongest tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    merhabalar yaşım 17 ben 4 yıldır spor yapıyorum (3 yıl boks ve kickboks) 1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum fakat ek besin kullanmıyorum. Sorunum alt göğüste daha çok göğüs uçlarında olan yağlar bir türlü erimiyo küçükken biraz kiloluydum spora başlayınca kilo verdim ve böyle oldu.doktora gittim jinekomasti olmadığını söyledi yağ olduğunu liposuctionla düzeltilceğini söyledi fakat ben yaptırmak istemiyorum bide 3000 tl civarı bi fiyatı var zaten. Bu sorunla karşılaşmız yada bi çözüm önerisi olanlar varsa sevinirim.

Ekli Dosyalar:

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    ilginç bi durum yani bunu sporla düzeltmeye çaışmak doğru olurmu bilmiyorum bana kalırsa doktorun dediğini yapmanda fayda var

WStrongest bunu beğendi.
  3. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    doktorun dediğini yaparsam 1 ay spor yapmıycakmışım içim rahat etmiyo valla :D

4. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    lazerlede eritiliyo sanırım da bunların çok iyi yerlerde yapılması gereken ciddi durumlar.

WStrongest bunu beğendi.
  5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ne liposuction ne laser operasyonları yaptır. Jinekomasti olsan cerrahi müdehele yaptır derdim de bir hastalık yoksa ortada operasyona da gerek yok...

Yağ oranın düştükçe o da zaman içinde düzelir. Kimi yağ fazlaları en son aşamada vücudunuzdan giderler, biraz sabır...

Göğüs antrenmanını ne şekilde yapıyorsun? Tekrar sayılarını 20'nin üzerinde tutup süper setlerle çalış. Birçok insan incline ve düz bench çalışmayı yapabilirken decline press çoğu salonda olmadığından çalışamıyor. Ev için satılan benchlerin çoğunda da yine decline press yer almıyor. Bir yerden bir sunta bulup onu da pekala yapabilirsin. Asla zor değil...

Sırasıyla barbell bench press, dumbell üst göğüs, dumbell fly, barbell alt göğüs çalış. Her biri için 20 tekrarlı 3 set iyidir. Set ve hareket aralarında ilk ay aralarda 1 dakika, ikinci ay 40 saniye, üçüncü ay 20 saniye ara ver. Üç ayın sonunda tekrar konuşalım...

WStrongest bunu beğendi.
  6. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Göğüs antrenmanım bench press 10-8-8 / İncline bench press 10-8-8 / cable fly 8-8-8 / crossover 8-8-8 şeklinde. dediğiniz antrenmanı uyguluycam bizim salonda decline bench var göğüs antrenmanı sonunda sadece onu 3x20 yapsam olurmu acaba?

7. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    estetık fenomene katılıyorum 15-20 tekrarlı setler yap olabıldıgınce agır kılolarla...cable krossover ,dips ,decline hareketler ..ve kesınlıkle dıet bellıkı yag hucrelerı buyumus gohsunde ole gozukuo ...ordakı kasları gelıstırmeye calıs dıet yaparsan azalır ,azalmassa bı hormon testıne gır ..ordada hersey normal cıkarsa ve hala senı memnun etcek sewıyeye gelmemişse amelıyat son care

WStrongest bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Eğer jinekomasti olmadığına eminsen sporla geçer ama eğer jinekomasti varsa sporla geçiremezsin ucu hep kötü durucaktır youtubedende body cilerin jinekomastili önce ve sonraki videoları var bence birkez daha başka doktora görün oda yok derse için rahat olsun sporla geçirirsin.

WStrongest bunu beğendi.
  9. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    ben 4 aydır spor yapamıyorum zaten sen yeterki sağlığına kavuş sonra acısını çıkartırsın

WStrongest bunu beğendi.
  10. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    hormon testi yaptırmıştım zaten herşey normal çıktı doktorada gösterdim jinekomasti olmadığını söyledi. ama dediğiniz hareketleri yapıcam diyetede başladım zaten yağsız yiyorum yemekleri

Sayfayı Paylaş