alt göğüs ve karından kilo veremiyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bodybr tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodybr

bodybr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ufaklığımdan beri spor yapmaktayım 9 sene basketbol oynadıktan sonra ara verdım ve kilo aldım 85-88 kilo arasındaydım boyum 1.86 daha sonra ftnessa basladım aldığım kiloları verdim şu anda yağ oranım 8.5 kilom 80 1 yıldır duzenlı ftness yapıorm vücudum parçalı cok hacimli değil fakat karın ve alt göğüs bölgesinde yağlanma var göze batmasa bile parça parça kasların cıkmasını engelliyo alt göğüste bir parmak kadar br yağlanma var bu bölgeleri nasıl parçalarım derinin altında cok hafif pütürleşme var. kısacası bazı bölgelerde deri inçeyken karun bölgesinde yanları cıkarmama rağmen merkezde cok az bir yağlanma var aynı sey alt göğüs için de gecerli fakat alt göğüste meme altında biraz daha yoğun bölgesel calısma kardıo bunlarla kurtulamadm tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

2. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    alt gogus icin cable cross-over, dips ve pull-over hareketlerinin ilk asamada cok faydasini gorursun.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alt-g-s-t4720.html?t=4720&highlight=pullover

karin icin ise daha siki bir antrenman programi uygulamalisin. Forumda butun karin hareketleri mevcut.

Yag oranin 8.5 ise boy kilo orantina baktigimda kutleli ve define bir adam aklima geliyor. Normalde %10-12 yag orani yakaladiginda karin kaslari gayet guzel gozukuyor.Orada bir yanlislik olmasin?

Neyse gene de kardiyo fayda etmediyse diyet yapman gerekiyor.
    Forumda diyet hakkinda her konu mevcut.

Kolay gelsin

3. bodybr

bodybr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    local yağlanmanın zararı olsa gerek yağ oranını düşürüyorum 73 kilo bile ındıgm oldu fakat kastan verdim belli bölgelerde cok ince bi yağ gitmio tabaka gibi kasın görunmesını engelıo göbek cevresi ve alt göğüs düm düz duruo ama kambur oturunca hafıf bı deri parmak arası oluyor

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş