Alt göğüs ve alt karın

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve manist tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. manist

manist Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni üyeyim arkadaşlar bu spora 1.5 ay önce başladım küçüklüğümde yüzücüydüm o yüzden vucudum spora alışık ama alt karın kısmında ve yanlarda yağlanma var alt karın çalıştırmak için hangi hareketi yapabilirim salonda?Birde alt göğüsü çalıştırmak için hangi hareketi yapabilirim?

Wills71 bunu beğendi.
  2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Alt karın için V-UP yapabilirsin setini kendin belirle 15-25 tekrar arası.

Alt göğüs içinde Dips,Decline bench press,Dencline dumbbell fly yapabilirsin.

Wills71 bunu beğendi.
  3. swordgod

swordgod Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    karın kasları

Ben yeni üyeyim ve spora yeni başlayacağım.karın kaslarımda ve yanlarda yağlanma var bu yağları yakmak ve buradaki kaslarımı çalıştırmak istiyorum.neler yapmam gerek ve hangi sporcu besinlerinden kullanmam gerek yardımcı olablirseniz sevinirim.(Boyum 183 kilom 87 yaşım 24)

Wills71 bunu beğendi.
  4. swordgod

swordgod Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    Ben yeni üyeyim ve spora yeni başlayacağım.karın kaslarımda ve yanlarda yağlanma var bu yağları yakmak ve buradaki kaslarımı çalıştırmak istiyorum.neler yapmam gerek ve hangi sporcu besinlerinden kullanmam gerek yardımcı olablirseniz sevinirim.(Boyum 183 kilom 87 yaşım 24)

Sayfayı Paylaş