alt göğüs sarkık resimli gel

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kocbilgisayar tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kocbilgisayar

kocbilgisayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 AYDIR BODY YAPIYORUM GÖĞÜS KASLARIM SERT İÇİ DOLU VE Y AN ÇİZGİLER ÇOK BELİRGİN AMA UCU SARKIK UCUNU BİR TÜRLÜ DÜZLEŞTİREMİYORUM YAPTIĞIM PROGRAM 4SET12TEKRER30KG BENC PRESS 4SET 12TEKRER 10KG DAMBIL FLY 4SET12TEKRER DAMBIL BENCH PRESS 4SET12TEKRAR DAMBIL PULLOVER 4 SET12TEKRAR ŞINAV BOY 1.84 KİLO 82 YAŞ 17 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=17562&stc=1&d=1346652867 https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=17563&stc=1&d=1346652867

Ekli Dosyalar:

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Ya diğer başlığına da yazıcaktım da tam emin olamadığımdan yazmak istemedim..

Göğüslerinin şekli bir garip geldi bana , etrafında çalışmaya bağlı gelişme var fakat orta kısım gereğinden fazla şişkin ve ilginç şekilde jinokomasti gibi duruyor.. Daha önce de bu şekildemiydi göğüslerin ? bir doktora göründünmü ?

Seni telaşlandırmayayım ama istersen bir araştır jino yu..

3. kocbilgisayar

kocbilgisayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    doktora gittim fakat jinekomsati olmadığını yağ olduğunu istersen liposakşınla alırım dedi ama yine tekrarlayabilir dedi bu yüzdün bir sene sonraya gün verdi bende bir sene çalışıp eritemessem ameliyat olmayı düşünüyorum.

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Hah güzel o halde.. Eğer doktor jino yok dediyse biraz daha devam et bakalım ne olucak

Azalma varmı peki ? yani 4 ay önce dahamı fazlaydı çalıştıkça azaldımı

5. kocbilgisayar

kocbilgisayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 ay önce her bölgesi yumuşaktı içi yağ doluydu şimdi içi kas dolmaya başladı yani sertleşti üstten aşağı doğru sertleştiuçlara doğru yumuşaklık var

6. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Göğüs hareketleri yap sıkılaştır,önceden galiba kiloluymuşsun spor yapmadan zayıflamış gibi duruyor,3-4 ay kadar göğüs hareketleri çalış sıkılaşır düzelir.

7. kocbilgisayar

kocbilgisayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet önceden kiloluydum göbek falan çıkıktı kardiyo yapmaya başladım ve zayıfladım bacak baldır kalça hepsi inceldi ama göğüs yarı yarıya inceldi ben size alt göğüsü en iyi geliştiren hareketleri sormak istiyorum yardımlarınız için teşekkürler

Sayfayı Paylaş