almayı düşündüğüm supplementler hakkında yorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    herkese iyi akşamlar öncelikle 4-5 ay gibi bir süreden sonra tekrar sporuma başladım ama şuana kadar sadece performans arttırıcı ve protein tozu kullandım fakat şuanda daha fazla ek besin almak istiyorum bugün hocamla ilede konuştum bana almam gerekenleri şölye söyledi
    multi-vitamin
    performans arttırıcı
    protein tozu
    bcaa
    glutamin

sizce yeterli mi bunlar şunuda ekle diyeceğiniz bir şey var mı acaba ?
    bu arada bu ürünler hakkında da bazı önerilerinize ihtiyacım olucak performans arttırıcı olarak eski jack3d olanından kullanıcam multi vitamin olarak opti-man protein tozu olarakta nitro tech siparişi verdim ama bcaa ve glutamin daha önce kullanmadım hangisini önerirsiniz acaba yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Kombinasyon gayet ideal görünüyor. Glutamin ve Bcaa olarak eğer para sıkıntın yoksa weider bcaa 2000 ve weider glutamin öneririm. Ayrıca kombindeki ürünler de oldukça kaliteli. Bunlardan farklı olarak kreatin de ekleyebilirsin ama zaten ürün çeşitliliği fazla bence pek gerekli değil şu an.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Kasım 2013 ---
    Bu arada eklemeyi unuttum, bcaa ve glutamin olarak anabolic halo da kullanabilirsin. Komplex içerikli bir ürün bi incele derim hem daha ekonomik olur.

Son düzenleme: 27 Kasım 2013
  3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    İlk önce cevabınız için teşekkür ederim. Creatin düşünmüyorum açıkcası çünkü jack3d ve aldığım protein tozunda da var. Halo yu ise şimdi araştırdım biraz ama ayrı ayrı bcaa ve glutamın almak istiyorum yani çokta pahalı olsun tabiki istemem ortalama işimi görsün yeter hem uygun hem iyi bir içeriğe sahip olsun çünkü 2 aylık aldım herşeyi bunlarıda öyle alıcam fazlada bütçeyi sarsmamalı çünkü beslenmemede önem verip iyi para harcıyorum :)

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Boşuna para dökme supplementlere. Hazır yeni başlamışsın vücut zaten tepki vericek otomatik. Beslenmeyi düzgün yap yeter. Bcaa glutamin zaten at çöpe. Whey, multivit ve balık yağı yeter. İstersen kreatin eklersin ilerde. Kolay gelsin.

5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl yani bcaa ve glutamin çöp biraz açar mısınız ? bu arada yeni başladım derken 2-3 yıldır yapıyordum fakat 4-5 ay ar vermek zorunda kaldım şimdi tekrar başladım demek istediğim oydu sadece supplementler hakkında çok bilgim yoktu onun için sordum

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Kratos daha profesyonel yaklaşmış olaya .Artık günümüzde protein tozlarındaki amino asit miktarı oldukça iyi seviyede dışarıdan amino ve bcaa almaya pek gerek kalmıyor
    hatta bazı ürünlerde creatine de mevcut
    Örnek ;Weider premium whey glutamine+yüksek bcaa+yüksek amino asit profili
    Nitro tech Hardcore Glutamine eser miktarda +creatine+amino asit profili
    Yani kalabalık kombinasyonlara pek gerek yok .
    Bence 2 yada 3 çeşit ideal

7. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Nitrotech sağlam bitanede ultimate amino 3001 yeterliydi bence

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

PeNa bunu beğendi.
  8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    yorumunuz için teşekkür ederim galiba yeni bir kombinasyon yapacağım :)

o zaman örneğin bana hangi protein tozunu önerirsiniz içinde bol miktarda bcaa glutamin ve creatin olan şunuda göz önünde buludurarak antreman günleri sabah aç karnına 1 ölçek antremandan sonra 1 ölçek içiyorum antreman olmayan günler sabah aç karnına birde günün belli bir saatinde 1 ölçek içiyorum bunun yanında bir tanede güzel amino asit alırsam karşılar mı acaba ihtiyaçlarımı ? onun içinde öneriniz var mı acaba ? birde amino asiti spor öncesi ve sonrası kullanmıştım off günlerdede kullanmalımıyım sizce?

Sayfayı Paylaş