Almanyadan supplements getireceğim uçakta sıkıntı çıkar mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TeFo tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yazın almanyaya gideceğim gitmişken supplement depolayım diyorum :D Glirken alırlar mı elimden? Amino asitleri falan kendi kutusunun haricinde kahve kutusuna bile koyabilrim nasıl olsa ben kullanacam :D Bunun gibi öenerilerde olabilir :D

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bu konuda çok konuşuluyor gerek bu forumda gerekse diğer forumlarda. Kimisi sıkıntı olmadığını söylüyor kimisi olduğunu. Açıkcası daha önce gitmedim getirmedim ama araştırdığım kadarı ile şans diyebilirim.Bende hollandadan bi yakınım ile getirtmeye çalışacağım bakalım ne olacak.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    sıkıntı olacagını zannetmiyorum abartılmadıgı sürece yani iki üc protein tozundan bisey olacagını düsünmüyorum diger supplementlere zaten kucukbench_O

4. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Hımm teşekkürlerr arkadaşlar zaten kendime yetecek kadar anca getiririm

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Eger fotodaki sen isen bence oncelikle Kilo aldirici getir biraz Weider mega mass mesela on numara olur ayrica weider premium whey e weider Casein weider premium amino Liguid amino forte ve pure Egg amino:))bench_O

6. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    evet benim :) hatta kilom fazla şimdi 6 ay önceki halim fotodaki :) weider ürünleri ne kadardır orda bilgisi olan var mı? Bayaa bi yüklenip gelsem sıkıntı çıkmasada :D

7. skype91

skype91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hazır güncel başlık bulmuşken bir sorum var ; , bugün optimum nutrition serious mass gainer aldım. Aldığım yer, su ile karıştırıp içmemi önerdi, süt ile karıştırıp içersem süt "etkisini kesermiş" ne derece doğru böyle birşey olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.?

8. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Bağdaştırma yöntemin fantastik :D hazır konu varken aradan çıksın :lol::lol: Sütün etkisini kesmesi diye birşey ancak öznel yaklaşım olur

9. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    süt etksini kesmez. sütün sindirimi zor olur ayrıca gaz yapar. suyun sindirimi ise çok kolaydır. spordan sonra su ile kullanmalısın mutlaka! spordan sonra ve diğer öğünlerde tercih sana kalmış.

Sayfayı Paylaş