ALLSTARS Amino 2500

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

98,1%
  2. orta karar

1,2%
  3. başarisiz

0,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

Yetkili Satıcı: All Stars Amino 2500

Kullanım tavsiyesi:
    Orta seviye antremanlarda, antremanlardan 30 dk. önce bol su ile 7 tablet çiğneyerek yutunuz. İleri seviye antremanlarda, antremanlardan 30 dk. önce 7 tablet ve antremanlardan hemen sonra 7 tablet olmak üzere toplam 14 tablet çiğneyerek bol su ile yutunuz. Bu kullanım tavsiyeleri genel kullanımlar içindir, vücut ağırlığına ve antreman seviyesine göre değişebilir.

Analizi 100 gr
    Enerji 381 kcal
    Protein 75 gr
    Yağ 7 gr
    Karbonhidrat 5 gr

Aminoasit Analizi 1 tablet içeriği (2500 mg)
    Alanin 107 mg
    Arginin 53 mg
    Asparagine acid 209 mg
    Glutamic acid 352 mg
    Cystein 45 mg
    Glycin 37 mg
    Histidin 37 mg
    İsoleucin 125 mg
    Valin 121 mg
    Leucin 209 mg
    Lysin 178 mg
    Methionin 43 mg
    Phenylalanin 73 mg
    Prolin 122 mg
    Serin 113 mg
    Threonin 134 mg
    Trytophan 32 mg
    Thyrosin 63 mg

2. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Bi daika ya hiç yorum gelmemiş ama feci başarılı görünüyor nasıl iştir nerden anlayacağız?? Bi el atın açıklayın..yorum yapın ne bilim..Kararsız kaldım ne alayım bilmiyorum ??

3. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Aslina yoruma hic gerek yok. Kelimenin tam anlamiyla mükemmel calisilmis ve ürün yapilmis. zaten elestiri yapan kisi profesyonel olmasi gerekiyorki ortaya olumsuz sonuc verebilsin :D Yoksa karalamak zordur bu ürünü ;)

AngryHun bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    1 tablet 2500 mg ama bu 2500'ün tamamı amıno degerı degıl.tum katkı maddelerı ile beraber bu dozaja erişiyor.

5. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Evet. Aslinda sorunda burdan kaynaklaniyor. 2500mg tablet 2500mg lik aminoasit icermiyor. Bunun belki 2200mg i aminoasitdir ama buda önemli degil fazla kafaya takmayalim.

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaslar heralde bu urunu en cok kullanan ınsanlardan oldugum ıcın yorumum sızın ıcın bırazdaha etkılıyıcı olacaktır bu ürün ahaytımda gordugum en kotu urunlerden bırı saka yapmıyorum tamamen cop hard-lıne bıle bundan ıyı samımı soyluyorum sanırım 5-6 kutu bıtırdım bundan ama bcası cok guzel cretınıde super ama amınosu dedıgım gıbı ıc tavsıy etmıyorum kullanıcı olarak soyluyorum ama genetıkte onemlı belkı bana yaramamıs sana yaramıstır 2500 olayına gelınce ımkansız amınosu 2500 yok yanlıs hatırlamıyorsun 1900 cıvarıydı bakmıstık gerısı baska maddeler artı pahalıda

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar cok gülünc oluyorsunuz farkinda degilsiniz. Allstar aminosunu baska gezegenden almiyor. Hardline da kendisi üretmiyor. hazir alip bastirip yapiliyor. Üstelik allstarin üretim tesisati daha kaliteli ve saglam kontrollü yapiyor. Yani yazarken bin kere düsünün bir kere yazin.

AngryHun bunu beğendi.
  8. gültekin

gültekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    İSTANBUL
    bence all stars en iyisi denilebilir.hiçbirzaman unutmayın aminolar sizi asla bir arnold yapmaz.bu ürünler sadece kaslarınızı sigortalar tek başlarına bi faydası olmaz diğer ürünlerle kombine kullanmanız gerekir.etkiside hiçbir ürünün hemen kendisinide göstermez sadece sabırlı oun.zaman içinde kasların sertliğini anlayacaksınız

9. gültekin

gültekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    İSTANBUL
    amino kullanırken para söz konusu olmamalı.aksi taktirde ucuz ürünler zaman kaybı olur.all stars denemeya değer ama birden bırakmayın sürekli kullanın.kullanılan whey çok kaliteli zaten kokusundan anlayacaksınız.ben kullandım faydasını gördüm ama universal 3001 degöz ardı edilmemeli ondanda kesin sonuç alabilirsiniz.

10. sksirhot

sksirhot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa
    ben bu ürünü aldım yeni.6 ay bitti bu sporu yapalı.peki bu ürünü bitirince fark edicek bi değişim yaratıcakmı yoksa ard arda bi kaç kutu mu bitirmek lazım..az para da değil bunlar sık sık alınmaz yani..

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürün ilaç değil. Yaptığın antreman gerçekten sağlam ise ancak geri toparlamanı kolaylaştırır.
    Paran var ise sürekli kullanabilirsin. Etkisi kullandığın sürece geçerlidir. Beslenmene devam eder ve antremanı düzgün yaparsan aldığın klazanç kaybolmaz.

12. sksirhot

sksirhot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa
    ya abi beslenmeni devam edersen diyosun benim anlamadığım o.yani günde 2 tavuk yok 10 yumurta beyazı yiyecek adam değilim.bi insanın midesi varsa yiyemez yani.ben anca sabah 1 veya 2 yumurta anca.pilav çok sık.tavuk ta az miktarda yiyiyorum.yani benim böle devam ederse yaptığım antrenmanlar boşa mı gidicek.ne zahmetli spormuş ya :)

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kendini maddi olduğu kadar manevi olarak da bu spora hazır hissetmiyorsan hiç başlama.
    Verdiğin emekler de harcadığın para da boşa gider.

14. calkan

calkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar ..
    arkadaşım askere gittiği için bana yarım kutu civarında allstars amino 2500 bıraktı.. evimde bench masası dumbell ve yeteri kadar agırlık oldugu için 1 yıldır evde düzenli olarak calışan birisiyim diyetisyen destegi ve agırlık calışması sayesinde 85 kilodan 75 e düstum 10 kilo yag verdim.. ve halen spora devam etmekteyim .. gunluk calışmam 50 dk ile 1 saat arası değişiyo sure olarak..
    bu amino yu kullanmalımıyım.. bi yararı yada zararı olur mu acaba? kullanırsam da kac tane cignemeliyim.. bilgi verir misiniz?

15. point

point Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam merhaba ...
    ben bu sporu 7.5 aydır yapıyorum..Ve kullandığım ilk amino asit ürünü allstars 2500 oldu ..Hocamın tavsiyesi ile antrenman günleri antrenmandan hemen sonra 3 tablet ve gecesi 2 tablet daha alıyorum..Antrenman günleri dışında 2 tablet alıyorum .Fakat yukarıdaki açıklamada 7 tableti okuyunca acaba eksikmi alıyorum gibi bir şüphe oluştu içimde.yinede hocam daha iyi bilir diyorum.Ama kendimde bu tarz şeyleri araştırsam hiç fena olmaz diye düşünüyorum.Bu ürünü henüz 4 haftadır kullanıyorum ve kas yenilenmesi anlamında bence iyi gibi geldi.(başka ürün kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum).Bu ürünle beraber L-carnetin de kullanıyorum . Tablet kullanımı kiloma ve antrenmanıma göre nasıl hesaplarım bu konuyu merak ettim ben ?

16. ademg

ademg Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu üründen bende kullanıyorum .Kokusu falan üzerinde ince işlendiğini açıklıyor gibi. Ben günde 7 tablet Orta derece antrenman düzeyinde olduğumu düşündüğüm için 3tablet önce 4 tablet sonra şeklinde kullanıyorum + yanında takviye olarak Aynı markanın isotech 94 ünü kullanıyorum şimdilik memnunum.Farkı kutular bitince görücez artık.

17. ///MPOWER

///MPOWER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ON superior amino 2222 almak daha mantıklı bence.İkisinin içerigini karşılaştırdıgımda 2222 daha ufak olmasına ragmen daha iyi gözüküyor.Hem yutmakta zorluk çekenler için daha ideal.

18. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ilk kullnadıgım amınoasitti biraz fıyatı pahalı bence pek memnun kalmadım acıkcası ama gende kotude diyemem

19. Fly

Fly Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Arkadaşlar merak ettim açıklamada çiğneyerek yutunuz yazıyor. Bu ürünü aldım ama yutarak mı kullanmalıyım yoksa çiğneyerek mi ne fark var :) Hap içer gibi yutarak kullanılmıyor mu ?

Ayrıca bu ürünü weider l-carnitine 1500 mg ile kullanmamın bir sakıncası olur mu ?

Son düzenleme: 15 Şubat 2009
  20. MrWheLeT

MrWheLeT Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Tarsus
    sLm beyler Ben 14 yasımdan beri dayımın spor salonunda yapıyorum.Benım kullandıgım Markalar Weider ve AllStars bence butun ürünleri iyidir bunların.

Sayfayı Paylaş