alkol alamıyorum yiter yaaa :S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve The Answer tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    eskiden bi oturdummu 8 litre bira içerdim ortlamlarla. yaz yaklaştıgı için hergün 1 50 cl light bira ile idare etmeye çalışıyorum.

2. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    haaydii gel haydi gel içelimm!! =)=)

3. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bende de var bu sorun. 2 kadeh rakı içsem gidiyor anında 2 kilo. Ondan sonra uğraş dur geri toplayacam diye...

4. karsiyakali

karsiyakali Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    8 litre birayı bırak bir oturuşta 8 litre su içebilirmisin ki????

5. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    içen içer valla ben 20 kutu birayı bi gecede bitireni gördüm

6. diesel.

diesel. Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Budapeste
    Bence abartılacak bir durum yok özellikle şarap vazgeçilmezimdir günde bir kadeh fix içerim özel ev yapımı suryani şarabından ve abartadan içilirse kalbe dahi yararı var şarabın.

Olaya pinpirikli yaklaşırsanız aç kalırsınız çoğumuz genciz bu yaşta yiyip içemez isek ilerde ne zaman bunu yapabilecez bana kalırsa suyunu çıkartmadan herşey yenilip içilmeli ve kafanıza ne kadar takıp şartlanırsanız o ölçüde zarar görürsünüz.

7. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Uçmuşunuz siz ya :lol:

8. lalala12

lalala12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim o konuda hiç sorunum yok :D hayatımda 1 yudum bira içtim oda arkadaş iç dedi tadına bakayım diye iğrenç geldi acı asitli sudan başka bişey değil

9. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Ne zaman ki alkol tüketimini mantıklı bir düzene oturttum, o zaman vücudumun yaptığım ağırlık çalışmalarına tepkisini gerçekten görmeye başladım..

Eskiden yine şuan yaptığım gibi haftada 3-4 gün spor yapardım ama ne zaman çıkıp alkol alacağım yada normalde yemeyeceğim bir şey yiyip beslenme düzenimi bozacağım belli olmazdı.. Şimdi ise hafta içi sporumu yapıyorum, beslenmeme dikkat ediyorum, çok özel yemekler hariç ağzıma alkol koymuyorum hafta sonu ise kendimi ödüllendirerek 1 gece fast food yiyorum, cuma ve cumartesi arkadaşlarımla oturup alkol alıyorum, pazar sabahları kahvaltıya gidiyorum salamdır sucuktur baldır kaymaktır yiyorum..

Böylece ne etrafımdaki insanlar benim sporum yüzünden sıkılıyorlar ne de ben dengeli beslenme uğruna kendimi kısıtlıyorum.. Hatta hafta sonu kendimi ödüllendireceğimi bildiğim içi hafta içi eskisinden daha azimli ve verimli çalışıyorum..

Vücut geliştirme fedakarlık isteyen bir spordur ama kendimizi kısıtlayarak mutsuz olduktan sonra sporun da bir anlamı kalmıyor bence.. Aradaki ince çizgiyi geçmemek lazım..

10. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Su kaybettirir. Kas kaybına sebep olur. Yağ kazanımına yol açar. Kramplara sebep olur. Haftada bir gün olduktan sonra off günlerde tüketilebinir de ben yine de çok zorlanmadıkça tercih etmem. Ertesi güne yorgun başlamak iyi olmuyor. Spordan kaybettirebileceklerinden daha önemlisi bu olsa gerek sanırım. Senelik tatili yaparken ise bir ay boyunca kafama göre de takılırım, okadar da umursamam.

11. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Geçen hafta üni.den kuzen gezmeye geldi diye 2 gün boyunca 4er tane extra içtim ve çok pişmanım göbek çıktı bianda tabi yemeğede dikkat etmedik sabah kahvaltısı pratik olsun diye patates kızartması falan off offf

12. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sormayın ya alkol başa bela 2 aydır diyetteyim ağzıma sürmedim içim içimi kemiriyor ama irade sağlam içmiyorum hiç birşeyin esiri olmamak lazım sigarayı 16 sene içtim 6 ay oldu bıraktım aklıma bile gelmiyor alkolüde düzene koyucam haftada 1 yada 10 günde 1 tabi diyet bittikten sonra :)

13. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bikac güne eskisi gibi olur merak etme o yağ değil sadece biradan sonra midede bikaç gün kalan garip şişkinlik

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:37 ----------

siz demek yanlış olur ben demedim gördüm dedim :D

14. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bağımlılık değil, madde (sigara alkol) bağımlılığım yok, ancak bgn arkadaşlarla taksim galata karaköy fln dolaştık öyle, havada güzeldi, 1-2 bira içmek iyi olurdu gerçekten, ama geçen hafta çok içtiğim için içmedim. zaten 2 gram kas zor yaptım o da gitmesin istiyorum.

ama tabi yarışma gibi bi amacım yok sadece gücümün yerinde olması için yapıyorum şuanlık bu sporu.

15. blackk*

blackk* Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bu sporun en güzel tarafıda bu işte bende haram olan alkolle ilişiğimi kestim.

16. bulut99

bulut99 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bir bira bir ekmeğe eşit diye bi yazı okudum geçenlerde karbonhidrat bakımından bilgilerinize...

17. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Yazıktır vücuda, beyne, alkol almakla. Alınan alkolü dışarı atmak için zavallı vücut nasıl debeleniyor. Valla vücudumuz bizi bizden daha çok düşünüyor.

Sayfayı Paylaş