Aleksei Lesukov

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Crespo tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ailesinde çok zengindir bencede hatrı sayılır cinsten yoksa kimse bu adama o kadar fırsat tanımaz diye düşünüyorum

2. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Adaletini ... dünya bu duruma denir :D
    Ben deneme sınavından önce bitirmek için antrenmanı kaç dk önceye itsem diye düşünüyorum,vg işi ile uğraşırken nasıl 20-30 puan lys arttırıcam derdindeyim 19 yaşında.
    Adam benim yaşlarımda en bomba rus kızlarını götürüyor birde üstüne vücut geliştirmeyle geçiyor hayatı :D
    Hayat bunlara güzel :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef bende 21 yaşıma kadar çok fakirdim ve kız arkadaşımda yoktu sonra uzak akraba yardım ettide rahat bir nefes aldım işte hayat paran varsa zaten istediğin gibi yaşıyorsun konuyuda değiştirdim gibi oldu ama özür dilerim eğer kimse elimden tutmasa bırak body building yapmayı kiramı güç bela öderdim sonuç olarak kimileri şanslı doğuyor

nofear, jkdo ve Phil_Heath bunu beğendi.
  4. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    kürle bitmiyo ki herşey

o adam tamam steroid kullanıyo ama yaptığı idmanın ve yediği yemeklerinde hakkını yememek lazım

5. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    http://youtu.be/FcAa0i0bHY8

bu cocuga saygim birkez daha artti helal olsun... kendilerine ait evleri yok kiz arkadasi ile birlikte farkli insanlarla ayni dairede yasiyor 5 senedir.

6. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    .

Vücut gerçekten çok iyi ne kullanmış,hangi steroid i kullanmışssa marşallah :)

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    yaşıyomu bu eleman
    bayadır ses seda yok

8. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Neden bu çocuk? çünkü genetiği bu spora yatkın ;)

9. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Facebook'ta ki sayfasından bakıyorum bende oradan takip edebilirsin. Olympia seviyesinde derece alacak düzeye gelmez bence ama canavar gibi.

moothy bunu beğendi.
  10. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    mesajın eski ama kamera oyunu fotoğraflar
    http://c249051.r51.cf1.rackcdn.com/f9fc8d1ff14c9b2233e7a54c979c1f65.jpg
    bu resimdeki çatıya bak

11. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Bu çocuk çok abartıldı, bunu kabul etmek lazım..

Birde arkadaşı vardı bunun adını hatırlayamadım şu an, bundan daha berbat göbeği var.

O klasik düz mantık hatası bu çocukları çok yüceltti buralarda "Bu yaşta böyleyse ileride kim bilir ne olur ?!" peşinen söyleyeyim bi nane olmaz..
    Buna en büyük örnek de bilemiyorum daha önce söylendimi ama Lee Priest'tir..

Yeterince iyi değiller ve asla olamayacaklar bu göbek ve bu uzunlukta boylar onların zirveye tırmanmasını engelleyen en önemli iki faktör..

Kaldı ki yeterince iyi olsalar bile kimse o koskoca Weider organizasyonunun zirvesini bu rus kopillerine bırakmaz..

12. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53

Son hali. Bence gayet iyi halde :)

gurbuz1 ve letsev bunu beğendi.
  13. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  14. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Benim anlamadıgım bır nokta var, bazı kişiler demiş ki benim gözümde steroid kullananlar hormonlu domates gibidir, işte ben bunlara sporcu demem, bla bla bla.
    İşte böyle malaman mesajlara yonetıcılerın bır dur demesi gerek, adam orada yıllarını vermiş, ki bu saadece Alexey için değil diğer prolar için de geçerli,
    tüm hayatını neredeyse bu spora adamış, ailesinden, yakınlarından ve sosyal hatattakı eğlencelerden kesilmiş ve gönlünü bu spora adamış insanlara,
    "hormonlu domates, sporcu demem, steroid harikası, yok steroid muhtacı, yok steroid olmasa bu hale gelemez,"
    Bunlar tamamen hakaret içerikli sözlerdir, cenk hocanın bir videosu vardı, or..... karı gibi dedikodu olayı, aynı o olaya dönmüş bura.
    Bunları yazanların hangi biri prolar gibi olabilir ? Biraz da g*t lazım, her işi steroidei peptide bilmem çeşit çeşit dopinglere bağlamamak lazım,
    bu hakaret dolu mesajları yazanların hiç biri o Alexey'in ve proların t...... olamaz bunu hepimiz biliyoruz, onun için malaman malaman yorumlardan vazgeçin. Siz siz olun 34 cm kollarla ona buna steroid demeyin, önce kendinizi geliştirin.
    Böyle saçma mesajların gelmesinin 2 sebebi olabilir,

Ya çekememezlik, ya amelelik. Oldu mu şimdi, bizde böylemi diyelim hoşunuza gitsin?
    Şunu da unutmayın, doğru zamanlama da steroid kullanan sporcular kullanmayan sporculardan 10 kat daha çok emek veriyor bu spora.. Yazmadan geçemiyorum böyle şeyleri, adama steroid göstersen bomba diye karakola götürecek, burdan ona buna çamur yağdırıyor..

k.b. ve gurbuz1 bunu beğendi.
  15. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Abekaynana kesinlikle katılıyorum.Loving abimizin değişim konusu vardı orayada yazdım adam steroid kullandığını söylemiş kimseyi kandırmamak adına yinede gelen 5 yorumun 4 ü steroid içerikli.Yok steroid öyle steroid böyle.Bunu diyenlerde 35 cm kolu 90 100 cm beli olan tipler.
    Üstteki arkadaşta yazık demiş kime göre yazı neye göre yazık ? Bana göre çok çok üst düzey bir sporcu lesukov.Adamın 60 cm define kolu var sorsak şimdi yazık diyen arkadaşa onun kullandığı ilaçları kullansam benimde 60 cm kolum olurdu der..Hiçbir ilaç yeterli beslenmeden çalışmaz.Yeterli beslenmeden kastım sizin bulking diyetleriniz gibi 3000 kalori değil 6000 7000 kalorilerden bahsediyorum..
    Bu arada son bir şey söyliyeyim steoid kullanmadan çok iyi olabilirsiniz hatta en iyi bile olabilirsiniz ama hiçbir zaman olabileceğiniz kadar iyi olamazsınız..

Son düzenleme: 8 Ağustos 2014
    ABEKAYNANA bunu beğendi.
  16. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar, steroid olmasaydı hiç birimiz bu sporu sevmezdik. Çünkü hayranı olduğumuz sporcular steroid ile bu görselliği sunuyor. Steroid kullanan sporculardan değil de kullanıp ta kullanmadım ben natural böyle oldum diyen ve bunu ısrarla söyleyen adamdan korkun. Roid bölümümüz var forumda

17. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yani yıllarını bu spora vermesi başka hormon takviyesi almak başka. hormon iğnesi yapmakmı zahmet? yıllarını verip emek vermişsen ve bu emekle bi yere vardıysan o zaman niye hormon? çok çelişkili. söylüyorum steroid bi yerden sonra hastalıktır kas obezitesidir. madem emeğin vr naturel kalda emeğin neymiş görelim o zaman. dedikodu kısmına gelcek olursak her dedikodu yapan o.. karı ise ucu baya yere dayanır. dedikodu milletimizin derinlerine işlemiş bir kültür iyi değil tabi.

18. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Biz ne demişiz sen ne diyorsun ? Bizim yazdıklarımız steroid kullanıcılarının emeklerinin gözardı edilmesi ve saygısızlık yapılması üzerineydi.Sen neler anlatmışsın..
    Kaldı ki steroid kullanmak kolaya kaçmak değildir fedakarlıktır..Sağlığından fedakarlık edersin,parandan,vaktinden daha birçok şeyden..Steroid kullanmayan adama göre daha fazla yersin daha fazla antrenman yaparsın.Neden peki tüm bunlar emeğimizi göstermek mi ? Tabi hayır zaten bu işi üst düzeyde yapan kendi için yapar başkasına emeğini göstermek için değil.
    Bodybuilding in kendisi hastalık zaten hakkını vererek yaparsan "bigorexia" denen olay neden var sanıyorsun..

19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Lesukov'un çok iyi olduğunu ama bundan fazla ileri gitmesinin mümkün olmadığı konuşuldu zaten burada. Olympia falan imkansız Lesukov'a maalesef. Steroid ayrı bi konu laf oraya gelmiş çok cahil konuşmuşsunuz kusura bakmayın isteyen kullanır sonuçta ama adam naturalde hedeflediği vücuda ulaşıyorsa sıkıntı yok. Şunu da söyleyeyim yalnız pro adamları steroid kullanıyor diye eleştirmek abes biraz:)

letsev bunu beğendi.
  20. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    emeğinden banane ya? vatana milete mi yapıyor kası? kas dediğin tamamen kişinin egosudur saçını uzatmış çok emek var bu saçta... banane? hormon kulanıyorsan hormonlu domateste derler hormonlu hıyarda ne alınıyorsun. emek vermiş ama hormonlu hıyar desinler bundan sonra sende üzülmezssin.

Sayfayı Paylaş