Aldığım protein yeterli mi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve caglar_928 tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    onbir kardeşim 82 kiloyum günlük 120 gr protein alıyorum,şu aralar günlük 10-12adet yumurta yiyorum 4 ü sarılı,buda benim hesaplamalarıma göre 60-65 gr arasına tekabül ediyor.

2. AUWWW

AUWWW Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam
    ercan hocann yumurta dusmanlıgı oldugunu nerden cıkardın şayet dikkatlice defalarca okumama ragmen öyle bir kanıya varamadım vurgulamak ıstedıgı yumurta sarısından bu kadar korkmayın

3. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    selam,
    yumurta sarısından nasıl korkmayayım,8 adet sarılı yumurtayı yesek kolestorolun nolacağını var sen düşün,ayrıca sarısıyla beraber alacağın yağda cabası,hele benim gibi vücudu bulk gidenler için...

4. caglar_928

caglar_928 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim soruyuda cevaplarsanız çok sevinirim bacaklarım üstüme göre cok kalın ayrıca 10x25 giriyorum karın hareketlerın kaslarımı yakarmıyım yoksa ne kadar calıssam o kadar kar mı ?

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar fazla yumurta yeme 4 5 tane sarılı ye yeter sarının içindeki vitamin ve yağlar protein sentezini ve kullanımını arttırır yanına bide haşlama patatesle 4 5 yumurta seni protein açısınadn doyuracaktır

fsmy bunu beğendi.
  6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    8 adet yumurta sarısı yemek 8 x 17 gr = 136 gr....bu da yaklaşık 1500 mgr kolestrol...

8 yumurtayı da yemeyiverin...))

7. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    ercan bey bazen bu sporun diyet bölümü hiç olmasaydı diye hayıflanıyorum,yumurtayı yemesi kolay,tavuk boğazına çakılıp kalıyor,süt bende yağlanmayı artırıyor,sürekli kırmızı et çok pahalı,sürekli suplemente yüklensek,böbrek karaciğer sıkıntıya girer,vs. vs...
    şuan yumurta benim için vazgeçilmez gibi görünüyor,beyazını yiyerek yağda almıyorum ve en kaliteli proteinde yumurtada malumunuz bakalım şimdilik böyle devam...

Sayfayı Paylaş