Alacağım Suplementler Sizce Nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve toprakyalin tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. toprakyalin

toprakyalin Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    29 yaşındayım, 94 kiloyum ve 1.90 yağsız bir vücuda sahibim. 1,5 yıldır bu sporu suplement kullanmadan amatörce yaptım. Aşağıda yazdığım suplementleri aldım ve nasıl kullanacağım konusunda bilgilerinize ihtiyacım var beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.

Syntrax Whey Shake
    Scitec Nutrition Mass 20
    Gaspari Nutrition AminoMax 8000
    Amino Burst 16500 Liquid Amino
    Gaspari Qualitine Creatine
    Gaspari Glutamine Powder

Beslenmem

Kahvaltı : 6 yumurta 1 sarı, iki dilim kepek ekmeği, 2 yemek kaşığı lor peyniri, süt, yarım yağlı yoğurt, yulaf ezmesi, müsli

Antremana gitmeden ve gittikten sonra üzüm suyu.

Öğlen : Bir buçuk tabak kadar makarna yada pilav, tavuk, yoğurt, tatlı, iki dilim kepek ekmeği

Akşam: Light süt, 2 yemek kaşığı lor peyniri, ıspanak

Antreman günlerı sabah 1 ölçek Syntrax Whey Shake. Antreman'dan 45 dak. önce 1 ölcek Scitec Nutrition Mass 20. Antreman'dan 30 dak. önce Gaspari Nutrition AminoMax 8000 5 tane ve 5 gr Gaspari Qualitine Creatine. Antreman sonrasında Gaspari Nutrition AminoMax 8000 5 tane, 5 gr Gaspari Qualitine Creatine, 5 gr Gaspari Glutamine Powder ve 1 ölçek Syntrax Whey Shake. Yatarken 5 gr Gaspari Glutamine Powder.

Amino Burst 16500 Liquid Amino boşta kalıyor onuda Gaspari Nutrition AminoMax 8000 bitince antremandan önce yarım tüp yatarken almayı düşünüyorum.

2. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    @toprakyalim: Creatini ilk 5 gün gönde 3 ölçek alacaksın. Sabah ogle aksam. Antreman olsun olmasın 5 gün düzenli biçimde kullan. Ondan sonraki 15 gün günde 1 ölçek alıyosun sonra 10 gün ara ver. Glutamini ya antreman sonrası protein tozuna kat yada gece yatmadan önce suyla iç. Bunların aminomaxla alakası yok onuda kullanırken yanında alman lazım. Amino burstu bence suan kullanma. Aminomax bitince onu kullan.

3. zaliminsan

zaliminsan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Size daha önce yardımcı olacak birisi çıkmamıs fakat siz elbet bir şekilde öğrenmişsinizdir. Creatini nasıl kullandığınızı ve ne kadar sıklıkda kaç gün ara verdiğinizi yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş