Alırken Göbekten Verirken Koldan

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve umut- tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    ya arkadaş definisyona giriyorum sözde tamam incelme var ama kolda 37 den 35 e düşüyor .... göbek duruyor ...
    Bulk döneminde kol geri geliyor göbek daha artıyor

Kilo verirken koldan veriyorum alırken direk göbekten alıyorum ...

Döverim ben bunları ...

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kolun kuculmesi normal ama gobek duruyosa devam et definasyona, kolun 30 cm olsun ama yag oranin %7-8 olsun,karin kaslarin gozuksun daha iyi.

metinav ve umut- bunu beğendi.
  3. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    mantıklı aslında ama ne bileyim :) adaletsizlik bu yawww ... kol da hacim kaybetmek çok kolayken göbeği eritmek mesele

bi ara dedim ki her antrenmanın ardından 50 tkr x 2 set mekik yaparım 15 dakka ip atlarım olur biter tabi unuttuğum şey şu bu durumda ekstra kalori ihtiyacı ortaya çıkıyor eğer bu kaloriyi almazzsam ağırlık arttıramıyorum güç kuvetten kesiliyorum o zaman dedim deadlif e yükleneyim o iice sarpa sardı ...

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kilo vermek isterken kolların ve omuzların zayıflayıp göbeğin yerinde durması, benim de karşılaştığım bir problem. boy 1.77, kilo şu an 86. en fazla 82ye kadar düşmüştüm. daha fazla zayıflamak istediğimde,ortaya böyle bir görüntü çıkıyor.

umut- ve gazo0202 bunu beğendi.
  5. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Bende şimdiye kadar göbeği eritemiyordum...103 kiloda testo prop winstrol kürüne girdim.Bitti 92 ye düştüm göbek dışında her taraf yağlar eridi desem yeridir. Ama yılmadım inad ettim, kürdeki tempoyla bir gün arayla eliptik bisiklet ve dumbell çalışması yapıyorum...Spordan önce duble türk kahvesi aspirin alıyordum..En son yohimbin diye bir suplement aldım kafeinle sinerjik çalışıyor...Spor öncesi 2 tablet alıyorum inanırmısınız 3-4 günde 2 kilodan fazla zayıfladım...göbek küçüldü...Sonuna kadar gidecem yağları yok ettikten sonra :) düzgün beslenmeye devam ederek yağsız kas almaya çalışacam...Endo olduğum için çabuk kilo alıyorum...Hırs ve çalışma azmi olursa herşeyi yapabilirsiniz...

Balboa7 bunu beğendi.
  6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    en iyisi temiz bulk takılmak vin diesel yada sylvester'in rocky 1 ve 2 filmindeki hali gibi çok derin definisyon yapınca hastalıklı gibi ortalıkta dolaşmakta pek hoş olmasa gerek iri ve tam definisyon içinse steroid gerçeği var ne yazık ki

umut- ve metinav bunu beğendi.
  7. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    bu sabah tartıldım 88.2 kg gösterdi terazi...3 gün önce 92 lerdeydim :) Göbeğim baya bir küçüldü gerçi yemekde yemiyorum iştahı kesti şu yohimbine dediğim suplement...Kas kaybının önüne geçmek için amino ve argin omega 3 falan kullanıyorum...İnan çok şaşırtıcı yıllardır bu kiloları görmemiştim hiç :)

Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş