Alıcağım Supplementler Yardım (Önerileriniz)

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Yengec1907 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Yengec1907

Yengec1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.5 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Ecto yapıya sahibim amacım hacim kazanmak, yağ oranım düşük. Supplement desteği almaya karar verdim protein tozu kullanıyordum zaten halı hazırda elimdede mevcut. Cuma gunu alıcağım supplementler şu şekilde butcem kısıtlı o yüzden mumkun olduğunca ucuz sectım urenlerı =

Amino = Olimp Amino 5500 400 Kapsül - Olimp Amino Asit | Supplementler

Gainer = Universal Gain Fast 3100 2320 Gr - Universal Kilo Ve Hacim | Supplementler

Creatine = Universal Creatine Powder 1000 Gr - Universal Kreatin | Supplementler

Glutamine = Universal Glutamine 300 Gr - Universal Amino Asit | Supplementler

Multivitamin = Amix Daily One 60 Tablet - Amix Vitamin Mineral | Supplementler

Evet beyler onun yerıne şunu al gibi önerilerinizi tavsiyelerinizi beklıyorum (butceyı aşmadan). Ayrıca bunlardan baska supplement kullanmalımıyım ? aklımda bcaa ile balık yagı da almak var çunku yoksa bunlar yeterlimidir?

2. Polat1903

Polat1903 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    özel Güvenlik
    Yer:
    İstanbul
    Bence bu kadarı fazla. Protein tozuyla amino al yeter.

3. fitinsan

fitinsan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Amino yerine bcaa al derim arjinin,tribülüs,beta alanin ekliyebilirsin üçünden birini alıcam sadce dersen saf arjinin al derim yararını çok görürsün

4. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Bence de amino yerine toz bcaalara yönelmek çok daha mantıklı, protein tozu kullandığınızı zaten belirtmişsiniz.

Creatine 1kg size çok çok uzun bir süre yetecektir. Zira 300gr veya 500gr bile 6 hafta kullanım için size yetecektir.

Şahsen glutamine suplamantasyonunu artık gereksiz buluyorum.

Gainer konusu ise bence tamamen israf. Düzenli ve disiplinli beslenildiği sürece, BMR üzerinde kalori alımları yapılarak ve bu kalorileri doğru besinlerden almak şartıyla gainera gerek olmadığını düşünüyorum.

5. Jax123

Jax123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş