Alışveriş merkezi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Achilles1980 tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Dün akşam başıma ilginç bir olay geldi. İnsanın yaşı ilerledikçe sanırım böyle olaylara daha çok gülüp geçmesi lazım ama cidden sinirlendim. Uzun zamandır görüşmediğim 2 arkadaşımla 1-2 kadeh bişey içmek için sözleşmiştik. Neyse buluşup 22.00 gibi migrosa geldik. Reyona yürürken arkamızdan sivil 2 kişinin telsizden şunlara bak takip et dikkatli ol gibi yorumlar yaptığını duydum ama önemsemedim. Neyse almak istediğim şeyi aldıktan sonra her döndüğüm reyonda karşıma güvenlik görevlisinin baştan aşşağa süzmelerine maruz kaldım. Üzerimde de antreman kıyafetlerim vardı. Neyse kasaya geldiğimde başımda 2 güvenlik görevlisi görünce artık cinlerim tepeme çıktı. Hepsinin tek tek isimlerini ve müdürlerinin isimlerini aldım. İşlerini nasıl yapmalarıyla ilgili brifing verdim:) Neyse tabii konuyla ilgili migrosa ağır bir şikayet emaili attım. Öyle başıma bir olay gedi paylaşmak istedim.....:shock:

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Achilles adamlarda nasıl bir izlenim uyandırdığını çok merak ediyorum:) Tabii sonuçta yaptıkları kabalık ama güvenlikçileri bile korkuttuğuna göre :) Migros'a şikayette bulunman iyi olmuş, seni rahatsız ettikleri gibi başkasını etmezler artık.

3. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    :) eskiden olsa sanırım baya laf söylerdim bende kabalaşıp ama düzgün davrandım. Herkes işini layığıyla yapmalı. Ayrıca işin ilginci çalışan çalışanı bana şikayet ediyor....

Sayfayı Paylaş