Akrephan Antreman&Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve AkrepHan tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    sağol ama beslenme programı hala imkansız imkanım yok yani sporu 2 güne indirdim yinede olmuyor zaman kalmıyor ki beslenme işi en çok zaman ve güç isteyen iş günlük ihtiyacımı karşılamak için mecbur yiyorum kalori açığı şimdilik bana zarar

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Orası illaki öyledir ama inşallah yağlanmazsın kolay gelsin.

AkrepHan bunu beğendi.
  3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar günlüğü iyice boşladım ksuura bakmayın sınavlar nedeniyle spora hiç zaman kalmadı vücudu dinlendirmeye zaman kalsın diye bıraktım heyet raporu alınca size ayrıntılı bilgi vericem teşekkürler :)

4. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Ben heyet raporunu bıak normal rapor bile almadım son güne kadar gitmiştim lise benm için başkaydı simdi olsa bir 4 yıl daha okurum :)

AkrepHan bunu beğendi.
  5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    :) benim düzende yaşasan emin ol istemezdn okul tam gün haftanın 2 günü dinlenme için ayırsam spora gün kalmıyor spor değil sosyal yaşantıda çok düştü

carmelo114 bunu beğendi.
  6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Evet uzun süre yoktum artık okula gitmiyorum evdeyim (psikolojik rahtsızlığım vardı heyet raporu aldım) bu sürede hem dersler hemde sporla ilgilenebileceğimi umuyorum :) bugün ilk idmanımı yaptım başarıyla bacak omuz trapez ve standart idman süper geçti bacaklar ısındırmama rağmen bi yerde kramp girdi ama devam ettim bi süre sonra geçti zaten bacak idmanımda çok yoruldum 3 veya 4 saat dinlenip güç toplayacağım sonrada derse oturacağım bakalım umarım böyle güzel geçer hem sınav hemde hayatım :)

sabah:
    3 yumurtalı sucuklu yumurta
    5 dilim beyaz ekmek (beslenme tam oturmadı)
    20 30 gram light beyaz peynir
    Öğlen:
    50 gram kıyma
    150 gram makarna
    100 gram yoğurt
    İdman sonrası:
    100-150 gram kırmızı et
    150 gram makarna
    100 gram yoğurt
    Ara öğünlerim şu şekilde olacak:
    çay--meyve-çay-süt-kuruyemiş

arkadaşlar yeni görüşlerim nedeniyle artık hayatıma düşkün birisi oldum haftada bir içkim 3 günde bir paket içtiğim sigaram ve çayım dışında diğer zararlı şeylerden uzağım ama bunları kesemem :) içkiyi 2 haftada bire düşürebilirim ama bunlardan vazgeçmem :) böylede spor yapabilirim ev başarılı olurum biliyorum :)

iyi forumlar geri döndüm :)

7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar malum formdan düştüm o nedenle foto koyacaktım ama bugün biceps çalışmama rağmen bicepslerim tam pozluk olmuştu ve bir fotoğraf çekeyim dedim :) [​IMG]
    ama kamera açısından olsa gerek baya büyük çıkmış yani sporu bıraktığımda dahada büyümüyor bicepsler yanlış olmasın sonuçta bi Xsteel değiliz :D

Sayfayı Paylaş