Aklımdan Çıkmıyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PEEK03 tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Beyler ben geçen de bir konu paylaşmıştım özet geçiyim tekrardan 2-3 haftadır bizim sınıftaki kızla konuşuyoruz facede felan bir ara dersi ekip çıktık dershanenin yanındaki mekana çay içmeye neyse tam hesabı ödücez kızda yanımdaydı ve o şerefsiz mi desem ne desem bilemiyorum hala o kasiyer kız bizi abla-kardeş sandı gülüp geçtim aslında yerin dibine girmiştim orda çaktırmamaya çalışmıştım neyse 1-2 gün utancımdan facede felan yazmadım kıza sonra o başlattı muhabbeti dershanedeyken sonra ne olduysa bir olaydan dolayı bu trip atmaya başladı tam hatırlayamıyorum naptığımı sonra ben bu trip atıyo diye bunu güldürmeye felan çalıştım o da kesmedi dedim geçen gün ki hesabı öderken ki olay beni rahatsız etti felan ben birşey demedim o kadar birkaç kişiye anlattın güldüm sahte sahte çaktırmamaya çalıştım daha sonra biz arkadaşla dersi ektik ayakkabı bakıcaktık tam otobüs bekliyorum bu kızda karşı da tam otobüse biniyodu gördü beni indi otobüsten dedi şakasına trip attım felan sorun yok aramızda neyse o gün böyle bitti akşam face de de baya muhabbet ettik bu hafta dershanedeki hocalar 4tl ye deneme veriyordu parayı verenler sabahleyin gelip çözcekti ilk 3 ders boyunca parayı vermeyenlerde son 2 derse gelcekti o gün de biz bunla köfteciye gitmiştik para felan kalmadı deneme için bu o akşam sordu girmicen dimi denemeye hayır dedim bu da o zaman yarın 9.30 gibi felan buluşalım dedi bir cafe ismi söyledi bende yıllardır asosyal olan bir insanım tek tük mekan biliyorum o yüzden baktım bu tarif etti anlamadım mapa felan baktım mapta çıkmadı buna da biraz mallık var bende tam anlayamadım diye güldüm neyse o zaman dershanenin önünde buluşalım dedi tamam dedim ve sabah her zaman olduğu gibi uyanamadım sabah 10 da felan girdim faceye açıktı bu k.bakma daha yeni uyandım dedim günaydın felan dedi işte sonra şuan sen beni baya baya ektin felan dedi ben de tam ekmek demiyelim de kalkamamak diyelim biz buna felan diye güldüm öglen son 2 derse gittim bu hala cafede oturuyodu selam verdim biraz tavır yaptı derste de bozuktu baya ertesi gün bu o tarif ettiği zaman ki demiştim ya ben biraz bende mallık var felan diye o konuşmalarımızı faceden capsını çekmiş sınıfta arkadaşa gösteriyordu ben de niye aramızdaki şeyi gösteriyorsun felan yazdım bir şey demedi bu sefer ben tavır yaptım buna 2 gün oldu faceden yazasım var elim gitmiyor klavye ye ondan bekliyorum birşey yazmasını o ise hiç farketmemiş gibi sürekli durumlar paylaşıyo çarşıda alışveriş keyfi selfieler felan ya tam olarak sevgilisi var mı yada hoslandigi biri var mı tam emin değilim en son sevgilisinden ayrılmıştı bir ara 1-2 saat önce durumuna birşey paylaşmış o Sanki biraz naz ediyorsun amma senin de gönlün var gibi gibi diye ya bu kadar olaya rağmen rezilliklere rağmen bu yazısında bana mı gönderme yapıyo yoksa başka biri mi var çözemedim hala çok tecrübesizim bu konularda :(

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    dostum o kız gerçekten aptal.anlattıklarından belli.sakın bir daha mesaj falan atma.böyle tipler milleti işine geldiği gibi kullanır,uzak dur.sizin konuşmalarınız özel bir şeydir bir de millete gösteriyormuş yemin diyorum okuyunca sinirlendim.bu kıza yüz falan verme cafeye de gitme hesabı sana kitler ardından gider popüler arkadaşlarıyla selfie çeker.sonra facebookta görürsün fotoğrafları.

neverbackdown. bunu beğendi.
  3. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    ya ne biliyim böyle uzun zamandır asosyal felan olunca fazla da özgüvenim yok ilk defa adam akıllı bir kızla bu kadar rahat konuşuyorum dışarda olsun face de olsun 2 gündür aklımdan çıkmıyo bir türlü

4. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    asosyal olduğun için bu kızı bu kadar umursuyorsun. bence sizin aranızda geçen özel şeyleri anlatan bir kızla birlikte olman pek mantıklı olmaz ve büyük ihtimalle o konuşmaları arkadaşlarına göstermesinin sebebi seni küçümseyip onun seviyesinin altında olduğunu düşünüp kendisine ulaşma çabalarını görerek eğlenmektir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Abi garip davranan, net olmayan insanlardan uzak duracaksın, sen hep net olacaksınki karşınada öyle insalar çıksın. Ne istediğini bilmiyorsan, kendini tanımıyorsan, ne yaptığını bilmiyorsan böyle saçma sapan tipler gelir seni bulur.

Balboa7, AnTiCoRe ve Tevfik Erzon bunu beğendi.
  6. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Vallahi pes, birebir aynısını yazacaktım, yanar döner insan kadar tehlikeli birşey yok, aman diyim ocak söndürür.

torifonta bunu beğendi.
  7. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    ya az önce mesaj attı beni arkadaş listenden sildin felan sandım bir an şeklinde bende sebep diye sordum benim ismim ve soyadımla ortak olan birini görmüş galiba arkadaş ekleyi görünce sildin sandım beni dedi gülüp geçiştirdim acaba muhabbet etmek için bahane felan mı arıyo yoksa ciddi miydi ? arkadaş şekilden şekile girdim çözemiyorum hala yazarken hangi amaçla yazıyo ciddi mi değil mi felan

8. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Peek kurban olayım şu cümlelerin arasına bi noktalama isareti koy gözlerim felç oldu :D Kıza gelince arkadaşlar gerekeni söylemiş.Kimseyi gereğinden fazla önemseme bence.Ne kızlar girer daha hayatına yaşın genç.

9. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    kız seni kullanarak egosunu tatmin ediyor.daha ne diyebilirimki öyle tiplerle takılacağıma asosyal olurum daha iyi.
    not:zaten biraz asosyallik var.

10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bu tür olayların iyi tarafı tecrübe kazanmandır bu durumdan sonra artık kimseyi fazla önemsemezsin durum karışık ve çözülmezse terk eder gidersin takma kafana bu sefer gerçekten gül geç ve kızı hayatından çıkar derim

Bekci bunu beğendi.
  11. Center Of Muscle

Center Of Muscle Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Abi anlattıklarından korktum ya.. Bi kıza açılcaktım vazgeçtim..

12. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Kullandirtma kendini.umursama sallama. O yazsin o kopek olsun.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş