Aklımdaki sorular?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve beko403 tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. beko403

beko403 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba aklıma takılan bir kaç soru var cevapları forumda büyük ihtimalle vardır ama araştırmaya zamanım yoktu kusura bakmayın. Ben 15 yaşında 1.85 boyunda ve 80 kiloyum iki aydır fitnessa gidiyorum

1) Yaza kadar iyice kaslanmak istiyorum bu yüzden protein tozu yada aminoasit yada başka bir takviye kullanmalı mıyım? Beslenmeme dikkat ediyorum hergün yumurta ve tavu yiyorum

2) Omuzların ciddi çok kötü durumda omuzlarmı geliştirebilmek için hareket önerebilir misiniz?

3) Kilo sorunum olmamasına karşın kardiyo yapmalı mıyım?

Şimdiden teşekkürler...

2. TUGCEE

TUGCEE Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Senin istediğin vücut tarzına bağlı biraz, eğer fazla kilom yok diyorsan kardiyo fazla yapmazsın.

Yaza kadar iyice kaslanmak 6aylık bir süre kısa sürede düzenli ve moralli çalışmalısın.

Omuzların için eğer düşük gibi duruyorsa ;

Shoulders Press ve Lateral Raise öneririm.

Serkoss bunu beğendi.
  3. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Fotoğraf koyma şansın varmı foto koyabilirsen daa iyi yönlendirilebilirsin..weightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:30 ----------

Bencede Lateral ve S.press in çok faydası oluyor..thums:thums:thums:thums:
    6 ayda çok fazla birşey bekleme ama plaj vucuduna yakınlaşabilirsin.Ama fotoğraf koyabilirsen çok daa etkili yorumlar yapılabilir..

TUGCEE bunu beğendi.
  4. beko403

beko403 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğraf koyma şansım yok malasef ama omzum düşük değpilde hareketleri yaparken çoook zorlanıyorum dediğiniz hareketleri de yapıyorum zaten yaza inşallah 6 packle girerim :D ondan kardiyo başlıcam biraz ilkbahar başlangıcı

ilk sorumu cavplandıorabilcek var mı teşekkürler

5. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence protein tozu kullanma derim forumda arastırısan anlarsın.Protein tozunu ilerledikten sonra kullanmaya başlıyorlar genellikle ama sen yinede bir arastır..

Sayfayı Paylaş