Aklıma ufak bişey takılıyor canlarım bı bakarmısınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Franquez tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    Şimdi kısaca soyle anlatayım spor oldugun gunler fix olarak
    Kahvaltı : yulaf kuru uzum sut + lor + yumurta Öğle : lokanta bulgur tavuk Ara:elma +whey Spor sonra :whey Aksam + sebze yemegı+ tavuk bu spor gunlerı
    Şimdi ben spora gıtmedıgım zamanda bi 20 dklık mekık uyguluyorum işten dönüşte
    Kahvaltıda yulafı kaldırıp sütle tozu ıcsem diğer beslenmem aynı olucak Karbı azaltmama gerek varmı suan fitim gayet 1-2 kilo alsam iyi olur fakat hafif gobegımde hıssetsem rahat edemıyom cunku yulaf yemezsem sabah 70 karb eksık alıcam cokmu eksık kalır

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    off günlerde azaltmana gerek yok aynı şekilde devam edebilirsin amacınada bağlı gerçi ama yemezsende kaybın olacağını düşünmüyorum..

3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Çok azaltmaya gerek yok bencede gayet iyi bir program.azaltırsan 20-30gr azaltırsın :)

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş