Aklıma takılan birkaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kralleo tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kralleo

kralleo Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben hayatim boyunca fazla kilolu olan( gecen yil 105 ti sadece cardio ile 95e dusup sporu birakmistim) ve hic spor yapmayan biriyim. 25 yaşindayım ve artık hayatımda radikal değişiklik yapmanın vakti geldiğine inaniyorum. Gectigimiz hafta spora basladim ve bu hafta da sigarayi biraktim.
    İnternette uzun arastirmalar yaptim ancak hala aklimda bir kac soru var. Bunlari sizinle paylasmak istedim. (Amacim kilo verirken ayni zamanda guzel bir vucudumun olmasi)

1) beslenme: sabah 2 yumurta beyazi ve light ton baligi. Spor oncesi light ton baligi spor sonrasi izgara tavuk gogsu aksam herhangi bir protein kaynagi( et tavuk balik) ve bir light ton baligi daha yiyorum. Ancak spor sonrasi ne zaman acikirsam bir meyve yiyorum. Bu gunde 3-4 elma ve 2-3 muza kadar cikabiliyor. Burda yanlis gordugunuz birsey var mi?

2)fitness: spor salonun traineri baslangic programi olarak hergun herbolge 2ser hareket verdi ve sadece makine. 1 ay bunu yap agrilarin gecsin sonra daha duzgun bir program yapariz dedi. Siz ne dusunuyorsunuz?( fitnesstan sonra 30-45 dakka cardio yapiyorum)

3)supplementler: her ana ogun sonrasi CLA FORCE 3000
    Spor oncesi sporda ve sonrasi scivation xtend
    Spor once multipower l carnitine
    Sizce almam gereken veya yanlis kullandigim supplement varmi?

2. sthammer

sthammer Guest

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : özellikle 3. soru için https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html
    ayrıca bütün sorularınızın cevabı için https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş